5. setkání paddleboardistů na krytém bazéně v Sušici

Zatímco je venku stále zima, ještě nejde moc dovádět a trénovat na řekách či jezech. I když klasický zimní sjezd po klidné řece je parádní a romantický a má něco do sebe, tak romantika je tatam, když se neplánovaně vykoupete.

Zkrátka, zima je dlouhá a nám se nechce čekat až se oteplí, abychom mohli trénovat otočky, náskoky a další technické libůstky. Tak se každý rok SUPeři setkávají na soustředění v sušickém bazénu, který má jako jeden z mála k dispozici protiproud, na kterém můžeme zakusit sílu umělého proudu, nájezdy do něj a následně "vracáky". Zjistit jak jsme na tom s rovnováhou a vyhýbat se navzájem, aby nedocházelo ke kolizím na malém prostoru. Dost se u toho pokaždé bavíme.

5. SUP setkání přátel na bazéně v Sušici_foto Klára Krejčíková    5. SUP setkání přátel na bazéně v Sušici_foto Klára Krejčíková

Foto Klára Krejčíková, 5. setkání SUP Sušice

Letos to bylo už 5. sušické setkání, nejen profíků, ale i začínajících jezdců, co si tento sport chtějí osahat před sezónou a vyzkoušet co nafukovací prkno.. board.. umí. Každoročně máme k dispozici nové modely boardů různých velikostí od Paddleboardshop.cz. Večer pak při vínku probíráme co nás čeká a předáváme si poznatky z cest s naším "miláčkem" boardem. I letošní setkání přátel SUPu bylo zdařilé a možná už ve vás teď vrtá otázka, jestli bude zase Sušice 2020? A já věřím, že se bude opět konat za rok touto dobou.

Všem přeji v následující sezóně plno krásných zážitků.

Vaše Klára - organizátorka akce

5. SUP setkání přátel na bazéně v Sušici_foto Klára Krejčíková

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace