Celkovými SUP surfovými šampiony série APP World Tour jsou Iballa Moreno a Sean Poynter

V polovině prosince vrcholila SUP surfová část světové série APP World Tour na vlnách v hlavním městě Gran Canaria Las Palmas. Podmínky byly na závěrečnou SUP surfovou podívanou ideální a ke břehu se valily až čtyřmetrové vlny, na kterých se dalo předvést mnoho triků. Na highlight z finálového dne se můžete podívat na videu níže.

Závod APP Gran Canaria Pro-Am vyhrála talentovaná sedmnáctiletá američanka Izzi Gomez a tahiťan Poenaiki Raioha. V celkovém overall rankingu vyhráli pro rok 2018 titul šampiona ostřílená kanárská jezdkyně Iballa Moreno a Sean Poynter z USA.

APP World SUP surf Gran Canaria_champions_Poynter_Moreno_Gomez_R

Vyhlášení šampionů závodu a celé APP SUP surf Tour, zleva: Björn Dunkerbeck (organizátor závodu), Zane Schweitzer, Sean Poynter, Iballa Moreno, Poenaiki Raioha, (sedící) Nicole Pacelli, Izzi Gomez, Tristan Boxford (šéf APP World Tour).

Závodu se kromě čistě SUP surfových jezdců zúčastnili i další SUP atleti, které vidíme spíše na trati long distance a technical race. Mezi nimi i Arthur Arutkin, Zane Schweitzer a z žen i Terrene Black a Shakira Westdorp.

Fotoalbum zde

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace