EURO BIKE FEST 2017

Tvrdá muzika, ženy, motorky, pivo a sportovní exhibice. Ano hádáte dobře, Paddleboardguru a motorkářský sraz EURO BIKE FEST 2017.

Proběhla zde i prestižní evropská soutěž přestaveb BIG LAKE CUSTOM.  K vidění byly desítky těch nejlepších motocyklových staveb nejen z České republiky, ale i z různých koutů Evropy.

Doprovodný program k paddleboardingu v podání nejrůznějších přestaveb motorem. I to jste mohli vidět na Euro Bike Festu 2017.

Doprovodnou hudbu k paddleboardingu zajistily kapely jako Motörgang (Motörhead tribute), WALDA GANG, RAMMSTEIN MEMBERS CLUB aj.

O zábavu ze sportovního koutku se starali borci z wake parku ATC Merkur, kteří předvedli parádní exhibici na wakeboardech a wakeskatech.

Pokud vás vlek pro vodní lyžování nenalákal. Mohli jste hned vedle stánku paddleboardguru vyzkoušet jedinečný zážitek v podání Flyboardu poháněného vodním skůtrem.

Flyboard poháněný proudem vody z vodního skůtru. I takovou zábavu jste mohli vyzkoušet, hned vedle stánku s paddleboardy.

Pro vyznavače rychlé jízdy byli připravené závodní speciály Shark Speed v délkách 12'6" a 14". Jedná se o štíhlé, dlouhé ale stále nafukovací paddleboardy, na kterých lze dosáhnout rychlost kolem 11 km/h.

Paddleboardy Shark Speed v délkách 12'6" a nebo 14", určené zejména na rychlou jízdu po rovné hladině.

Není lepší způsob pro trénink stability než paddleboarding! Tímto apeluji na každého ať neváhá a zastaví se na další paddleboardové akci viz kalendář níže!

http://www.paddleboardguru.cz/kalendar-s.html


S pozdravem,
Marek za paddleboardguru.cz

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace