Pádla Quickblade slaví 30 let

Američan z Ohia a čtyřnásobný olympionik v rychlostní kanoistice, Jim Terrell, je srdcem i hlavou tvůrcem nejrozšířenějších paddleboardových pádel na světě značky QUICKBLADE. S výrobou a tvarováním pádel začal už jako školák na základní škole. Později v roce 1989 vyráběl karbonová pádla na rychlou kanoistiku, která se líbila i jeho soupeřům z nejrůznějších zemí světa. Jim se zaměřuje na hydrodynamiku a tak jim dal jméno  QUICKBLADE (quick=rychlý, blade=list pádla). Později začal vyrábět "stand upová" pádla na paddleboard, která se těší velkému ohlasu nejen u top světových závodníků a SUP surfařů a vyrábí i pádla na outrigger. 

Všechna paddleboardová pádla QUICKBLADE se vyznačují svou lehkostí, pružností a díky tomu umožňují jezdci dosáhnout a udržet vysokou frekvenci pádlování.

Základní tvary listů pádel jsou V-Drive ve tvaru připomínajícím kapku je vhodný pro silný záběr hned od začátku záběru při zanoření listu do vody. V-Drive je vhodný na pádlování, kde potřebujete rychle akcelerovat a pořádně se do toho opřít. List Trifecta - rovnější list, který umožňuje snadné zasazení má svou největší efektivitu ve střední fázi záběru. Díky tomu se hodí na delší vzdálenosti.

v-drive qb

V-Drive

trifecta qb

Trifecta

Titouan Puyo - aktuální ISA Mistr světa v technickém závodě 2019 z El Salvadoru

QUICKBLADE produkuje i ultra lehká dětská pádla Microfly (65sqi). Pro malé děti je velmi důležité, aby měly sportovní náčiní přiměřené jejich fyzické zdatnosti a mohly správně rozvíjet pohybový potenciál. Pro vzrostlejší juniory jsou ideální pádla Flyweight, která jsou také lehká a mají přiměřenou plochu listu (83 sqi).

dětské pádlo microfly

Jim Terrel v krátkém videu o tom, jak vzniká dokonalé pádlo Quickblade

Jim Terrell slaví 30 let na trhu. I my na pádlech QUICKBLADE jezdíme a přejeme Jimovi, ať mu to shapování stále tak dobře jde!

 

>>> VÝPRODEJ TESTOVACÍCH A VÝSTAVNÍCH PÁDEL QUICKBLADE 

Více zde po kliknutí na obrázek

QB trifect a v-drive 86 a 91

Dětská pádla Microfly 66

QB Flyweight

 


 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace