Touringové paddleboardy

SUPy určené na touring neboli delší výlety (vyjížďky) jsou zpravidla delší než prkna univerzální (tzv. allroundy). Disponují menší šířkou => menší stabilita, na druhou stranu jsou rychlejší a lépe drží přímý směr. Průměrná délka je okolo 12'. Šířka bývá okolo 30''. Nejvýraznější rozdíl na pohled je ostrá špička, která rozráží vodní hladinu, a tak dosáhnete větší cestovní rychlosti.

Tento typ plováků je vhodný na klidnou až mírně tekoucí vodu, jelikož díky své délce není tak obratný a živý jako kratší boardy. Tato kategorie obsahuje jak kratší prkna pro lehčí jezdce a juniory, přes středně dlouhé kousky pro váhovou kategorii okolo 70-85 kg po dlouhé kousky, na kterých si nejlépe zajezdí těžší jezdci přes 80 kg, ale na kterých se vydovádí celá rodina.

shark-touring

Pro lehčí jezdce je v nabídce prémiový plovák SHARK TOURING 10,6. Jedná se o touringový SUP, s kterým si nejlépe budou rozumět pádleři do cca 70 kg. MSL technologie zaručuje nízkou váhu. Vydařený červeno-bílý design si jistě najde v této kategorii velké množství příznivců.

Něžné pohlaví jistě zaujme svým designem prkno LOKAHI CANOA 11,6. Střední délku zvládne hravě každá dívka, slečna či paní. Dvouvrstvá technologie zajistí potřebnou tuhost, šířka 28´ pak potřebnou rychlost, aby i dámy zvládly držet rychlost s pány na větších kouscích.

U větších prken je za velmi zajímavou cenu SKIFFO KOAST 12,6. Delší prkno, které ocení všichni v kategorii nad 80 kg se na vodě chová jako doma.  381 cm délky Vám zajistí dostatečné vedení směru bez přehazování pádla po dvou záběrech a zároveň poskytne překvapivě vysokou cestovní rychlost. Jeden z nejdostupnějších dvouvrstvých SUPů v této velikosti!

stx-touring

Pro jezdce s horší rovnováhou je tou správnou volbou STX TOURER 12,6. Oproti svým stejně dlouhým konkurentům disponuje šířkou 32´, což je sice mírně znát na rychlosti, ale na druhou stranu zajistí potřebnou stabilitu a dodá Vám tak potřebnou základnu, abyste si zážitek z pádlování mohli vychutnat na 100 %.

nsp-touring

Pokud máte zázemí přímo u vody a myslíte to s pádlováním vážně, máme pro Vás v nabídce exkluzivní pevný paddleboard NSP COCO TOURING 14. 425 cm je ideální pro dlouhé výlety. Prkno má větší výtlak na špičce i na zádi – můžete ho klidně naložit i na vícedenní putování. Pokud přijde vítr, snadno zvládnete doplout do Vašeho cíle díky nižšímu profilu SUPu. 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace