F2

Německá firma F2 byla založena roku 1981 a jejím moto zní takto – voda je a vždy byla naším živlem, ať už zmrzlá nebo v příjemné teplotě. Název vznikl zkratkou 2 slov – fun (zábava) a function (funkčnost) a provází tuto společnost od jejího vzniku po součastnost. Od jejího založení je to jedna z předních firem v prknovém businessu. Jejich produkty nalezly své fanoušky po celém světě od větrných pláží až po horské oblasti. Každý rok příchází s novými atraktivními kolekcemi.

V nabídce F2 nalezneme širokou škálu paddleboardů různých technologií a tvarů. V základní sféře se dají rozdělit na nafukovací a pevné. V oblasti nafukovacích paddleboardů od „efdvojky“ nalezneme univerzální modely, které jsou vhodné téměř do všech podmínek – např. F2 RIDE 10,5. Dále zde nalezneme obratnější CROSS, nebo rychlejší TOUR.

image001
 

V nabídce pevných SUPů nalezneme například exluzivní paddleboard RIDE PRO BAMBOO vyrobený z bambusového sandwiche. Jedná se o univerzální paddleboard v rámci použití.

Z nabídky příslušenství k paddleboardům nabízí F2 množství různých druhů pádel – od základního hliníkového pádla přes odolná pádla do půjčoven až po závodní speciály vyrobené z carbonu. Déle zde nalezneme nadstandartní bag na kolečnách či například bezpečnostní leash.

Dále se F2 věnuje také windsurfingu jakožto výrobce plováků a plachet.  V letošním roce přišli s plovákem REBEL – tzv. prkno pro všechno. REBEL určuje standart. Jedná se o prkno, které se dá použít jak na klidné vodě, kde každý ocení jeho rychlý nástup do skluzu, tak na vlnách všeho druhu díky své obratnosti.

image003

 V oblasti plachet nabízí F2  freestylový model – RODEO FREESTYLE, dále plachty pro použití ve vlnách – REBEL WAVE, freeridové plachty VEGAS a RIDE a dětské plachty CHECKER. V této nabídce si zaručeně vybere každý bez ohledu na pohlaví, věk nebo úroveň.

image005

Firma F2 se zaměřuje také na zimní vybavení, zejména na snowboardy. Ať už se jedná o boardercrossové speciály, snowboardy na alpské disciplíny nebo klasické „měkké snowboardy“. Samozřejmě zde nalezneme také vázání, chrániče nebo např. vaky.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace