Prolimit

Historie značky PROLIMIT je delší než 40 let na trhu. Firma vznikla v Holandsku s tím, že se snaží zaměřit na produkt a kvalitní zpracování ruku v ruce se spolehlivostí. PROLIMIT je celosvětová značka, která je vyvíjena a vyzkoušena přímo na vodě! V poslední době má dceřinou společnost STX, která se zabývá výrobou kvalitních paddleboardů a stěžňů.

image001

Jedna z nejvýraznějších kategorií od této značky jsou neopreny, které jsou velmi oblíbeny jak u windsurferů, tak u kiteboarderů. PROLIMIT se v tomto směru vyznačuje decentními designy a barvami odpovídajícími pohlaví, pro které je daný produkt orientován. V této kategorii je nejprodávanějším modelem PREDATOR, který v posledním roce dostal tzv. Free   zip – pro více informací o této technologii doporučuji navštívit stránky výrobce – https://www.prolimit.com/technology/.

image003

V oblasti paddleboardingu značka PROLIMIT nabízí nejen rychleschnoucí oblečení, ale pro chladnější podmínky také neoprenová trika a kraťasy pro pohodlné pádlování a zaručení tepelného komfortu dle počasí.

Z hlediska bezpečnosti se PROLIMIT zaměřuje zejména na vodní vesty, u kterých je škála použití opravdu široká – od vodní turistiky na řekách v České republice přes windsurfing a kiteboarding kdekoliv po světě až po pádlování na paddleboardech ať už na klidné vodní hladině nebo na tekoucích řekách.

image005


Samozřejmě v nabídce této firmy nalezneme také široký výběr dámských i pánských trapézů jak na windsurfing, tak na kiteboarding. PROLIMIT již delší dobu používá a háků technologii PIN RELEASE, která umožňuje trapéz jednoduše otevřít jednou rukou bez jakýchkoliv obtížných manipulací. Trapézy jsou velmi příjemné a dobře sedí na těle.

Důležitou součástí nabídky jsou i různé obaly na klasické surfboardy, kiteboardy, windsurfy i paddleboardy. V nabídce najdete i kombibagy umožňující zabalení kompletního vybavení na WS nebo KITE. 

image007

V neposlední řadě je nabídka doplňků pro veškeré vodní sporty - neoprenové či lycrové rukavice, neoprenové boty pro jakékoliv teplotní podmínky, neoprenové čapky a kulichy či například neoprenové kabáty pro dlouhé chladné dny na severu.

PROLIMIT je také výrobcem stěžňů, ráhen a trapézových úvazků. U ráhen je velkým oblíbencem ráhno ASSAULT, které má tzv. V- grip, který jistě ocení vyznavači agresivní jízdy. V této sekci se dají nalézt také jezdce spojující WS plovák a oplachtění.

Za svou dobu na trhu si tato značka našla mnoho svých příznivců díky kvalitě zpracování a použitím kvalitních materiálů a použití poznatků přímo pro daný sport.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace