Chceš si postavit svůj dřevěný paddleboard?

Skauting a paddleboarding

Když jsme naposled seděli u stolu s vodními skauty, abychom domluvili tradiční skautský závod Napříč Prahou přes 3 jezy, který je i pro paddleboardy (reportáž z roku 2021 tady), prozradil nám Hvězdář, že mají ve skautu každý rok kurz lodního tesaře a že by chtěli zkusit postavit i dřevěný paddleboard.

Kurz stavby dřevěného plavidla

No a protože skauti jsou zatím hlavně na pramice, přeci jen je to jejich historické plavidlo, máme se zeptat v naší komunitě, kdo by měl zájem si postavit paddleboard?
Kurz je pod dohledem skautů a zdárný výsledek je zaručen. Je to jedinečná příležitost – zatím se otevře místo pro jednoho zájemce. Ale kdo ví? Stačí se domluvit.

Veškeré informace najdete na webových stránkách Hlavního kapitanátu vodních skautů zde: https://vodni.skauting.cz/hkvs-hlasi/lodni-tesar-2021

postav si loď skauti_kapitánská pošta_foto Hvězdář   postav si loď skauti_kapitánská pošta_jana karaová

 

stavba vlastní lodi_skauti_foto Hvězdář (1)stavba vlastní lodi_skauti_foto Hvězdář (2)    

Foto z kurzu Lodního tesaře, časopis Kapitánská pošta, č.51/2017, foto Jana Karaová - Kulda, foto Hvězdář

 

Ilustrační foto designů dřevěných paddleboardů, které mohou sloužit jako předloha. Nápaditosti se meze nekladou.

dřevěné paddleboardy via clcboats dřevěný paddleboard uvnitř_TaalFrame via smallboats.com

Foto via clcboats.com                                                                                                    Foto via smallboatsmonthly.com - postup stavby dřevěného paddleboardu 

dřevěný paddleboard via TaalSUP smallboatsmothly

Foto via smallboatsmonthly.com - postup stavby dřevěného paddleboardu , Taal SUP

 

-luc

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.