O nás

Paddleboardguru.cz - Vše, co jste chtěli vědět o paddleboardech. 

facebook logo Instagram logo Youtube logo

PADDLEBOARGURU je informační portál, na kterém najdete informace ze světa STAND UP PADDLEBOARDINGU (zkratka SUP). Projekt je zaměřený na popularizaci tohoto sportu, šíření osvěty o technice pádlování, dostupném sportovním materiálu, životním stylu a aktuálním dění ze světa paddleboardingu. S Paddleboardguru crew se můžete setkat i na paddleboardových akcích pro veřejnost

PADDLEBOARDGURU spolupracuje se zástupci řady paddleboardových značek, českým sportovním svazem pro paddleboarding (ČFSUP) a firmami zabývajícími se prodejem a půjčováním paddleboardů, pořádáním výukových paddleboardingových kurzů, výletů a akcí.

Testovací centrum PADDLEBOARDGURU je během letní sezóny přítomno na nejrůznějších sportovních a společenských akcích, kde dává široké veřejnosti možnost vyzkoušet paddleboarding a zařadit jej mezi oblíbené volnočasové aktivity.

NAŠE REDAKCE

 

Paddleboardguru redaktor Lucka

 Paddleboardguru Lucie

Paddleboarding přišel do mého života nečekaně a baví mě čím dál více jak v závodění, tak jako zábava ve volném čase. Na vodě jsem několikrát týdně a když delší čas nepádluji, tak se mi o tom, jak jedu na prkně, i zdá. Myslím, že na mě pohyb na vodě má blahodárný terapeutický účinek. Paddleboarding je pro mě souznění s přírodou, cestování, setkávání se s novými lidmi a životní styl, o který se s vámi ráda podělím. 

 redakční zkratka: luc
Paddleboardguru redaktor Tereza

Paddleboardguru Tereza

S texty mi to jde mnohem lépe než s pádlováním. Věnuji se literatuře, žurnalistice, kreativnímu psaní a copywritingu. Jsem vášnivá cestovatelka, exhibicionistka nebo taky tvůrkyně erotické poezie. Dříve jsem několik let závodně dělala dance aerobik a věnovala se pole dance – dnes miluji především jógu. A zamilovala jsem si i paddleboarding!

redakční zkratka: tez
Paddleboardguru redaktor Michal

 Paddleboardguru Michal

Vodní sporty jsou od mala mojí doménou. Nejlépe je mi na kajaku na divokých řekách v Alpách. Ale co jsem objevil kouzlo pádlování ve stoje, tak lehčí úseky těchto řek už raději jezdím ve stoje na paddleboardu. Řeku a její okolí vidíte z jiné perspektivy. To musíte zkusit! Hladká voda pro mě moc není, ale když už to musí být, tak lépe s trochou větru, ať se něco děje. Potřebujete vybrat paddleboard pro rodinu, turistiku, yogu, pro děti, windsup nebo na divokou vodu? Jste na správné adrese.

redakční zkratka: mich
Paddleboardguru redaktor Petr

 Paddleboardguru Petr

Závodění je můj život – čtyři dekády strávené závodním windsurfingem, snowboardingem, kitesurfingem, kartingem a golfem před pár lety plynule přešly do prvního sportu, kde je třeba spoléhat na své vlastní síly a pořádně zabrat. Touha po vítězství ve mne vzbuzuje potřebu poznat sport do posledních nejjemnějších detailů, o které s Vámi rád rozdělím. “Když se ti nechce - zvedni zadek, mozek se přidá …”

redakční zkratka: pec
Paddleboardguru redaktor David

Paddleboardguru David

Pádlování na čemkoliv, kdekoliv a jakkoliv. Peřej nebo rybník? Paddleboard, kajak, kanoe? Závodit nebo se jen kochat? Moc na tom nezáleží. Hlavní je odsunout starosti všedních dnů stranou a užít si volný čas na vodě, ať už sám nebo s partou kamarádů. S výběrem vhodného paddleboardu vám rád poradím.

redakční zkratka: dav

Paddleboardguru crew a katalog

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace