FOTOGALERIE: paddleboardisté na Prague City Swim

V sobotu 11. září 2021 jsme se již potřetí sešli na Střeleckém ostrově, abychom se zúčastnili akce Prague City Swim, která má za cíl rozšířit osvětu o onemocnění ALS. Jako každý rok se kolem Střeleckého ostrova především plave cca 1650 metrů a kdo neumí plavat nebo se bojí zimy, ten se mohl zapojit do závodu na paddleboardu. Buď singl (klasickém paddleboardu) nebo v teamu na megaboardu, kam se s oblibou hlásí firemní teamy podporující tuto osvětu #spolecneprotibezmoci. Letos se na megaboardu účastnilo 11 týmů a 11 jednotlivců. Připoutaní na paddleboardu vyjeli v doprovodu plavců i pacienti s ALS Jakub Rychlík, Jára Mijovič a Tomáš Hrubý.

 

VÝSLEDKY

1. Tým BTL 2 - 10:21,2      // Roman Jančík - 10:01

2. Tým Francajs - 10:27,6 // Alexander Nagy - 10:56

3. Tým Fortuna - 10:33,8  // Mirek Rohan - 11:26

- komplet výsledky ZDE

 

Paddleboardová část závodu byla v rukou půjčovny od obchodu Snowboardel a zástupci České Federace Stand Up Paddle, kteří dohlíželi na sportovní stránku závodu a účastníkům dali také krátké školení do pádlování.

Na Střeleckém ostrově jste mohli i fandit nebo si užít doprovodný program pro děti a odpolední koncert Celest and Charles.

Doufáme, že příští rok se zapojí více jednotlivců na paddleboardech! Protože #padlujpomahat 

ALS - Toto nervosvalové onemocnění postihne 200 lidí v ČR ročně a končí běhěm pár let udušením pacienta. Neziskový spolek ALSA z.s. pomáhá těmto lidem a jejich rodinám, aby mohli i s touto diagnózou žít kvalitní život. Do osvěty je zapojena i řada známých osobností a přispět můžete i vy jako dárce nebo zakoupením merche na eshopuVíce informací najdete na jejich webu.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace