Paddleboardista závodní (angl. SUP Racer)

Na paddleboardové závody jezdíme už šest let a za tu dobu jsme zažili spoustu situací, scenérií, a hlavně potkali mnoho závodníků z celého světa. Po závodě po nich zbydou plné fotogalerie a momentky v nich mají něco společného. Tak jsme dali dohromady první rozbor těchto závodníků z prostedí závodů Českého poháru v paddleboardingu, který nás momentálně nejvíc oslovil. Určitě bychom jich identifikovali již teď spoustu dalších a nejspíš to i brzy uděláme! Všechny fotky jsou z archivu ČFSUP od fotografa Martina Hladíka.

 

Matky na paddleboardech a na vítězných pódiích

Matky sílí s každým dítětem, kdo jiný by měl mít nadřeno více než právě ony z neustálého nošení mimin a dětí na rukou. Proto není ojedinělé, když si pro medaile dojede nějaká matka-závodnice a pro medaili si pak dojde i s ratolestí. (Je pravda, že děti chodí rádi na pódia i s tatínky).

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (4)

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (7)

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (8)

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (2)

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (5)

čfsup_rodiče s dětma na pódiích (3)

Oddílové a skupinkové fotky

Se sílící oddílovou základnou, je potřeba se i neustále zvěčňovat. „Všichni jsme Gogo“ a paddleboarding je sport. Sice individuální, ale zato s přátelskou komunitou. #paddleboardingjesport

čfsup_skupinkové foto (3)

čfsup_skupinkové foto (5)

čfsup_skupinkové foto (4)

čfsup_skupinkové foto (2)

čfsup_skupinkové foto (8)

čfsup_skupinkové foto (6)

Nahoře: Beroun!
Dole: SUP Maniacs

Nahoře: Fanklub
Dole: Pozávodní foto top 5

Nahoře: SK Livecross z Neratovic
Dole: JBC SUP Club z Jablonce

Fotogenická otočka na bóji

Asi nejoblíbenější závodnická póza, při které vyniknou dovednosti a dynamika závodníka. Pak už jsou jen vzletné beach starty. Takže vybalancuj, zašlápni prkno, nadzvedni špičku, nasaď výraz a toč to!

cfsup_otočka na bóji (19)

cfsup_otočka na bóji (11)

cfsup_otočka na bóji (16)

cfsup_otočka na bóji (15)

cfsup_otočka na bóji (17)

cfsup_otočka na bóji (18)

Baletky

Nová roztomilá momentka, při seskoku z prkna, kdy závodník dobíhá do cíle. Skoro to nevypadá jako paddleboarding, ale jako baletky tančící po špičkách na hladině vody. Naše srdcovka.

čfsup_baletky (14)

čfsup_baletka skadi

čfsup_baletky (12)

čfsup_baletky (11)

čfsup_baletky (8)

čfsup_baletky (9)

Dětičky

Kategorie sama pro sebe. Neustále obdivujeme, jak krásně jezdí na svých dětských prknech s dětskými pádly. Prostě takové miniatury top závodníků.  A ty emoce!

čfsup_dětičky na sup (9)

čfsup_dětičky na sup (5)

čfsup_dětičky na sup (1)

čfsup_dětičky na sup (6)

čfsup_dětičky na sup (7)

čfsup_dětičky na sup (3)

V cíli!

I když se ploužíte a už máte pocit, že nikdy nebudete v cíli. Tak přijde okamžik, kdy protínáte cílovou čáru a emoce jdou ven. Takže ruce nahoru, úsměv jak banán ať má fotograf co fotit.

čfsup_v cíli (18)

čfsup_v cíli (10)

čfsup_v cíli (9)

čfsup_v cíli (4)

čfsup_v cíli (6)

čfsup_v cíli (23)

Pořadatelská crew

V jednotě je síla. Ve stejných tričkách se pohybují po závodišti a celé to organizují. A když si závodník neví rady, což se při těch nervech stává často, tak se obrátí na první pořadatelské tričko a je zachráněn! „Takže kdy bude start?“

čfsup_crew (3)

čfsup_crew (6)

čfsup_crew (5)

čfsup_crew (1)

čfsup_crew (7)

čfsup_crew (4)

- luc

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.