Co je to SUP

Stand Up Paddle boarding, zkráceně SUP, je zábavný nový sport, který se díky svému rychlému rozšiřování stal nejpopulárnějším letním "boardsportem". SUP je sportem a současně zábavou vskutku pro každého.
Při výběru vhodného prkna jej zvládne kdodkoliv a to i bez jakéhokoliv náročného tréninku a přípravy. Paddleboarding se dá provozovat  téměř na jakékoli alespoň minimálně přístupné vodní hladině. Na hladině rybníka, moře nebo řeky si užijete spoustu zábavy a pokud budete chtít, můžete i slušně potrápit své tělo mohutnými záběry pádlem.

SUP_400
Letní dovolená s paddleboardy. Díky mimořádne skladnosti
nafukovacího paddleboardu je velmi snadné jej přibalit do kufru
auta nebo obytného přívěsu. Třináctitikilové zavazadlo není problémem ani na přepážkách žádné z leteckých společností. Vaše prázdninové putování bude pak obohaceno o řadu nových zážitků při prozkoumávání pláží a krocení prkna na vlnách. I při krátkých projížďkách na paddleboardech se snadno vymaníte z přelidněných pláží a budete moci užívat v nějakém klidnějším zákoutí nikým nerušené pohody na osluněné vodní hladině . Pro děti jsou SUPy ideální základnou pro vodní hry a jsou zárukou skvělých prázdnin i bez WIFI. Paddleboard je dnes již pro mnohé z nás skutečně nepostradatelným společníkem na každé letní dovolené.

Aqua Marina Super trip výlet otec dcera pes

Yoga & Fitness - paddleboard se dá skvěle využívat k procvičování celého těla a zejména prohlubování stability a koncentrace. Cvičením na SUPu zapojíte díky potřebě neustálého balancování všechny svaly těla, dokonce i ty, o jejichž existenci jste do této doby ani netušili. Aktivní hodinová vyjížďka po vodní hladině dokáže dát vašemu tělu řádně zabrat. Rychlostní pádlování je velmi účinným vytrvalostním tréninkem, během kterého spálíte velké množství kalorií a při zvládnutí správné techniky pádlování procvičíte kompletní svalový aparát, to vše v nádherném přírodním prostředí. Shark SUP Yoga při západu slunce
WINDSUPing – skvělým a zábavným letním sportem je WINDSURFING. Některé SUPy jsou uzpůsobeny pro připojení plachy, která může vašemu letnímu skotačení dát další rozměr a rozšířit akční rádius vašich putování. S nafukovacím oplachtěním iRIG se zprovoznění WINDSUPu stává otázkou pár minutek. Oblíbený WINDSURFING už nepodmiňuje nutnost vyrazit k vodě dodávkou, batoh se SUPem a doplněný sbalenou plachtou díky minimálním rozměrům nezabere téměř žádný prostor a můžete tedy vyrazit k vodě s batohem na zádech klidně i tramvají, na kole či pěšky.  Kona dětský windsup plachta iRig
Windsurf_1150

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace