Přeskočit na obsah
SNOWBOARDEL SUP FEST PRAHA
Paddleboard

SNOWBOARDEL SUP FEST PRAHA

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 20. 7. 2018

Zveme všechny milovníky vodních sportů a především paddleboardingu na závod Českého poháru ČFSUP – SNOWBOARDEL SUP FEST PRAHA, který se bude konat v sobotu 28.7.2018 na Koupališti Džbán v Praze 6 v disciplínách SPRINT a Technical race. K vidění budou ostřílení borci na carbonových speciálech v kategorii ELITE, aktivní paddleboardeři na úzkých nafukovačkách v kategorii SPORT, ale také amatéři, kteří chtějí poměřit síly s kamarády v kategorii HOBBY. Kategorie HOBBY je určena každému, kdo někdy držel pádlo v ruce. Obě disciplíny jsou vhodné právě pro amatéry svou délkou. Vše se odehrává na dohled od zázemí závodu, které je na místě stálého PADDLEBOARD CENTRA DŽBÁN. Startovné pro Hobby je určeno na symbolické úrovni. Celkové ceny ve výši 50tis. Kč budou rozlosovány mezi všechny účastníky, kteří proběhnou startovací linií v disciplínách, do kterých se přihlásí.

Disciplíny

Sprint = rovná hromadná jízda na 200 m. Startuje se zvody, kdy se závodníci seřadí na startovací linii.

Technical race = jízda mezi 10 bojkami v délce 800m Hobby, 2800m SPORT a 4200m ELITE. Start i cíl je na břehu.

Při obou disciplínách není dovolen kontakt mezi jezdci pádlem nebo tělem, pouze plovákem. Obzvlášť Technical race bývá okořeněn pády a souboji na bojkách. Sprint je napínavý do posledního centimetru. Výhodou těchto disciplín je divácká atraktivita – jezdci jsou neustále vidět (na rozdíl od Long distance).

DĚTI – tyto disciplíny jsou pro děti jako stvořené. Je to rychlé, akční a rodiče je mají stále na očích. Děti mají startovné zdarma. Paddleboardy v omezeném počtu jsou k dispozici pro závodníky také zdarma.

Parkování a vstup – vstup do areálu Koupaliště Džbán je stanoven na 30 Kč pro účastníky naší akce. Parkoviště je obrovské a zdarma. K dispozici je také blízký kemp. Pro závodníky bude připraveno drobné občerstvení a v areálu je k dispozici stánek s jídlem a pitím.

Již dnes je na předpovědním modelu GFS vidět, že počasí bude opravdu letní, jasno s teplotami kolem 28ti stupňů.

Pro hladký a rychlý průběh registrací, prosím, využijte tento registrační formulář: REGISTRACE

Těšíme se na vás.

Lukáš Kasík

Zástupce ředitele závodu Petra Cempera, toho času pádlujícího někde v Atlantiku.

Autor článku

Lucie