Přeskočit na obsah
V Bratislavě zkoušely paddle pětileté děti
Novinky Recenze Reportáže

V Bratislavě zkoušely paddle pětileté děti

  • Čas čtení 1 minuta čtení
  • 18. 3. 2019

Paddleboardguru tým zavítal do Bratislavské INCHEBY, kde si v rámci festivalu MOTOCYKEL&BOAT SHOW (14-17.3.2019) návštěvníci mohli vyzkoušet jízdu na paddleboardu značky AQUA MARINA.

Slovenské děti milují paddleboard

Velký zájem vzbudil paddleboarding zvláště u mladších dětí předškolního věku a prvního stupně škol. Většina dětí stála na paddleboardu poprvé a i když každý začínal na kolenou, tak už o pár chvil později si bez problémů stoupl na správně velký dětský paddleboard AQUA MARINA Vibrant a juniorský AQUA MARINA Breeze. Nejmenší děti okolo tří let jsme vozili na špičce širokého yóga prkna.

Odvahu sebralo i několik dospělých, kteří se možného promočení jediného oblečení příliš nebáli. Největší mokrou show předváděl motorkářský kaskadérský tým, který na jóga paddleboard AQUA MARINA Dhyana nastoupil ve třech a o dvě minuty později skončil na dně 40 centimetrů hlubokého bazénu v důsledku špatné synchronizace pádlování.

Místní paddleboardový obchod bol s námi

Na výstavě se také podílel místní tým Neonmars, který přes léto organizuje i paddleboardové vyjížďky, kempy i závody Slovenského poháru. Všechny, kteří si netroufli vyzkoušet paddleboard na veletrhu zve do své půjčovny ve vyhlášené destinaci Zlaté piesky společně s týmem SUPportal.sk se základnou na Ve’lkém Draždiaku.

Fotogalerie

Autor článku

Lucie