AQUA MARINA

Expandující výrobce nafukovacích paddleboardů značky AQUA MARINA zastává strategii investic do vývoje a funkčního designu za dostupné ceny pro všechny. Pro rok 2019 představila AQUA MARINA nový facelift pro oko SUPera a zaměřila se na kvalitu a čistotu provedení při výrobě a zvýšení tuhosti boardu k dosažení lepšího klouzání po vodní hladině. K většímu pohodlí pro chodidla SUPera je na palubě boardu použitý tzv. "honey grip", který je příjemný a neklouže.

AQUA MARINA jsou prkna pro každého za velmi přátelskou cenu. Na výběr jsou jak boardy pro děti (Vibrant), tak allroundové boardy pro začátečníky a na zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), touringová prkna na výlety (Hyper), fitness a jóga boardy (Dhyana) nebo nafukovací prkna určená pro aktivní sportovce na trénink nebo závody (Race). 

Aqua Marina allround SUP 2019 jóga SUP

 Značka AQUA MARINA zaujímá dominantní postavení na současném trhu s nafukovacími paddleboardy a záleží jí na spokojenosti svých zákazníků, se kterými udržuje aktivně komunikaci přes sociální sítě a vítá nové lifestyle instagramery, fitness blogery a influencery, kteří s ní budou společně rozvíjet SUP styl pod heslem Absolute Water Life, #ultimatesup.

Aqua Marina Absolute water life 2019

Dětské a allroundové komplety AQUA MARINA zahrnují plovák s přepravním vakem, pumpou a aluminiovým pádlem. U touringových a závodní řady je třeba pádlo dokoupit zvlášť. Značka AQUA MARINA vyrábí i svá karbonová nastavitelná pádla. Z dalších doplňků vyrábí AQUA MARINA i leash, finy, vodsěodolné vaky, sedátka na kayak a paddleboard nebo odnímatelný vodní motor Blue Fin Drive Motor s nastavitelnou rychlostí pro paddleboard nebo kayak.

Aqua Marina blue fin power motor Aqua Marina blue fin power motor na SUP Aqua Marina ovládání rychlosti na motor SUP Aqua Marina blue fin power motor na kayak

Za pozornost také stojí výroba šesti modelů nafukovacích kayaků, které mohou zpestřit nejeden výlet k řece pro jednoho nebo ve dvou. Díky drop-stitchové technologii dosáhne kayak vysoké tuhosti a jeho posádka se v něm může i bezproblémově postavit. AQUA MARINA nafukovací kayaky se po vyfouknutí složí do kompaktního batohu o váze v rozmezí 9,5 kg - 23,5 kg v závislosti na modelu. Sedátka v kayaku jsou také nafukovací a zajišťují komfortní posezení, ke kayaku lze zakoupit i čtyřdílné kayakové pádlo.

Aqua Marina nafukovací kayak Tomahawk

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.