AQUADESIGN

Značka AQUADESIGN je rodinná firma z jižní Francie, která se již řadu let zabývá výrobou vodního náčinní a doplňků. Kromě nafukovacích a pevných paddleboardů a příslušenství - pádla, leash, batohy, vozíčky na přepravu paddleboardů a voděodolné vaky - se také zabývá výrobou záchranných vest a vybavení na divokou vodu (raftů a kajaků). Od těchto plováků můžeme očekávat francouzskou kvalitu zpracování, odolné materiály a elegantní design, která se pohybuje ve střední cenové hladině. K paddleboardům je třeba dokoupit pádlo.

Aquadesign_iSUP 2019

Z řady nafukovacích plováků pro sezónu 2019 firma AQUADESIGN inovovala model s názvem JAÏ, který je vylepšeným windSUPovým modelem a dostal název po francouzské pláži. Vylepšení se také dostalo teamovému (dračímu) paddleboardu SPEED CRAFT, na kterém stojí čtyři lidé za sebou. 

Aquadesign_SpeedCraft SUP Aquadesign_doplňky batoh SUP, vozítka na SUP, ploutvičky Aquadesign_fusion technologie

Záchranné vodní vesty AQUADESIGN jsou nejlepší volbou po všech nárokovanných stránkách - funkčnost (dostatek úchytů, dobře manipulovatelné zipy a zapínání, další bezpečnostní prvky), široká škála modelů a barev pro záchranáře, raftaře (140N), kajakáře, jachtaře, rybáře či fotografy, dětské záchranné vesty a to vše za velmi příznivé ceny.

Aquadesign_dětské záchranné vesty Aquadesign výlet na paddleboardech po řece

Aquadesign_záchranné vesty

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace