ARROWS INFLATABLE TECHNOLOGY - iRIG ONE

Výrobce ARROWS Inflatable Technology obohacuje svět paddleboardingu a windsurfingu o nafukovací plachty na windSUP. Namísto pevných monofilmových plachet na windsurfing, které se nedají složit a hůře se převážejí, když k nim nemáte zrovna dodávku, si můžete pořídit plachtu skládací. Z batůžku o váze 1,2 kg vytáhnete plachtu a za 3 minuty nafouknete pumpou na paddleboard, upevníte plachtu iRIG ONE na vaše windSUPové prkno a už můžete uhánět s větrem.

  Maelis_IRig (1) Maelis_IRig (5)

WindSUPing je zábavou na dni, kdy trochu fouká vítr anebo pro vaše nejmenší k učení základů windusrfingu. Plachta se vyrábí z dacronového materiálu ve čtyřech velikostech XS (vhodná pro děti do 6 let), S (120-145 cm výšky), M (140-180 cm výšky), L (175-200 cm). Nafukovací stěžeň plachty je vybaven solidním zakončením k přichycení do windSUPu. Taktéž nafukovací ráhno je vybaveno poutky na držení plachty.

irig_vsechny iRIG with bag in hand & bottle  
iRIG logo Arrows plachty SUP ISPO_AW16_ProdOfTheYear_Small_Web_Pos  

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.