COOLSHOE

Coolshoe_ rasta TONGS-ORIGINALCoolShoe_TONGS-ORIGINAL-CHILI

Firma COOLShoe Corp. má své kořeny na kalifornských plážích a její existence se datuje již od roku 1982. Svojí produkcí se zaměřuje na plážovou kulturu, módu a životní styl pojící se surfingem a dalšími akčními sporty ruku v ruce se svobodou a individualitou. Od této značky čekejte hlavně variace pantoflí, žabek “flip-flopek”, slunečních brýlí s novými designy pro každou další sezónu.

coolshoe_monster_dětské růžovéCoolshoe_dětské_tong žabky zmrzlina

Coolshoe_žabky dámské do písku

Asi nejpopulárnějším produktem jsou lehké pěnové žabky SLAPS ORIGINAL, které se díky svému “banánovému” tvaru a šířce neboří do písku, což ocení každý, kdo musí za svým oblíbeným vodním sportem přejít přes celou pláž s objemnou bagáží v ruce. Na běžné chození se vyrábí i tenčí SLIM verze. Už máte doma eko-friendly pantofle z korku?

Coolshoe_TONGS ORIGINAL žabky do pískuCoolshoe_TONGS ORIGINAL pár žabky do písku

Coolshoe_slaps ORIGINAL žabky do pískuCoolshoe_slaps ORIGINALkorkové  žabky do písku

Pantofle značky COOLShoe jsou k dostání v pánské a dámské variantě, ale i v dětských velikostech. Kromě pantoflí, můžete být originální i s COOLShoe slunečními brýlemi s korkovými obroučky a barevnými zrcadlovými skly.

Coolshoe_korkové sluneční brýleCoolshoe_sluneční brýle k moři

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.