Duoboards

Italský revoluční koncept DUO BOARDS z hlavy italské windsurfové legendy Cesare Cantagalliho, zakladatelem značky NOVENOVE, navázal na éru nafukovacích plováků, ve kterých kombinuje výhodu skladovatelnosti nafukovacího boardu a jízdních vlastností pevného plováku. Kombinované řešení paddleboardingu a windsurfingu přináší do windSUPingu dokonalé jízdní vlastnosti dané pevnou zadní polovinou plováku a výhody skladnosti dané nafukovací přední částí plováku. Výsledkem jsou skvěle ovladatelná prkna DUO WIND-SUP výborně použitelná pro skluzovou jízdu ve vlnách, ale i pro začátečnické lekce při malém větru, která sbalíte do kompaktního zavazadla a projdete s ním přes letištní kontrolu až na akční dovolenou u moře nebo na jezeře.
Duo boards_vyfouknutý boardDuo boards_Nafukovací SUP s pevnou zadní částí 2  Duo boards_Nafukovací SUP s pevnou zadní částíDuo boards_tail SUPDuo boards_skládání boardu

Vynálezce a inovátor Matt Pendle věnoval vývoji spojení pevné a nafukovací části několik let života a výsledkem jsou vynikající windsupy DUO BOARDS, které se dají použít i na foiling. Stačí do klasického US boxu nainstalovat tu správnou finu - ploutvičku. Díky pevné zadní části lze prkno použít i na SUP surfing na vlnách.

Duo Boards - Mat Pendle from i-99.it on Vimeo.

Tato firma svou myšlenku kompaktnosti a pohodlného cestování za vašimi oblíbenými koníčky promítá i do skládacích plachet. Z batohu o velikosti 110x60 cm vytáhnete třídílné aluminiové ráhno 160/200 cm, 5 dílů epoxy-karbonového stěžně a dacron/mono-film plachtu o rozměrech 5,3 nebo 6,3 metrů a během pár minut sestavíte DUO FUNCTIONAL RIG plachtu na windSUP.

Duo boards_functional rig_plachta wsDuo boards_ semi inflatable SUP

Duo boards_SUP surfingDuo boards_Windsup foil

Duo Boards - Cesare Cantagalli I-99 from i-99.it on Vimeo.

duoboards3

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.