F2

Německá firma F2 byla založena roku 1981 a v jejím motto se říká, že “Voda je a vždy byla naším živlem, ať už zmrzlá nebo v příjemné teplotě.” V současné době se v nabídce F2 objevují jak, SUP a windsurfové boardy s příslušenstvím, tak snowboardová prkna. Název vznikl zkratkou 2 slov – fun (zábava) a function (funkčnost) a provází tuto společnost od jejího vzniku po současnost. Od jejího založení je to jedna z předních firem v prknovém businessu. Jejich produkty nalezly své fanoušky po celém světě od větrných pláží až po horské oblasti. Každý rok přichází s novými atraktivními kolekcemi.

V nabídce F2 nalezneme širokou škálu paddleboardů různých technologií a tvarů. V základní sféře se dají rozdělit na nafukovací a pevné. V oblasti nafukovacích paddleboardů od „efdvojky“ nalezneme univerzální modely, které jsou vhodné téměř do všech podmínek – např. F2 RIDE 10,5. Dále zde nalezneme obratnější CROSS, nebo rychlejší TOUR.

F2_SUP rodina

V nabídce pevných SUPů nalezneme například exluzivní paddleboard RIDE PRO BAMBOO vyrobený z bambusového sandwiche. Jedná se o univerzální paddleboard v rámci použití jako cruiser na vlny, SUP nebo i windSUP nadstavbu.

Z nabídky příslušenství k paddleboardům nabízí F2 množství různých druhů pádel – od základního hliníkového pádla přes odolná pádla do půjčoven až po závodní speciály vyrobené z carbonu. Dále zde nalezneme nadstandardní bag na kolečkách či například bezpečnostní leash.

F2_windsup wave
Dále se F2 věnuje také windsurfingu jakožto výrobce plováků a plachet.  Velice zdařilým WS plovákem je REBEL – tzv. prkno pro všechno. REBEL určuje standard. Jedná se o prkno, které se dá použít jak na klidné vodě, kde každý ocení jeho rychlý nástup do skluzu, tak na vlnách všeho druhu díky své obratnosti. Z nabídky nafukovacích windSUP plováků je na výběr z několika délek modelů WS  PEAK nebo WS WAVE

image003
V oblasti plachet nabízí F2  freestylový model – RODEO FREESTYLE, dále plachty pro použití ve vlnách – REBEL WAVE, freeridové plachty VEGAS a RIDE a dětské plachty CHECKER, které se dají připevnit i na windSUPové boardy. V této nabídce si zaručeně vybere každý bez ohledu na pohlaví, věk nebo úroveň.

image005

Firma F2 se zaměřuje také na zimní vybavení, zejména na snowboardy. Ať už se jedná o boardercrossové speciály, snowboardy na alpské disciplíny nebo klasické „měkké snowboardy“. Samozřejmě zde nalezneme také vázání, chrániče nebo např. vaky.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.