FANATIC

Německá firma FANATIC byla založena v roce 1981. Po dobu svého působení se stala jednou z nejvýznamnějších společností vyrábějících windsurfové a paddleboardové vybavení, které se prodává po všech koutech světa. V poslední době se pyšní svým ekologickým programem zaměřeným na co nejmenší zatížení životního prostředí.

Z hlediska paddleboardingu je FANATIC již tradičním výrobcem jak pevných, tak nafukovacích paddleboardů všech představitelných tvarů a možností využití. Od základních a velmi dostupných nafukovacích paddleboardů pro rodinné rekreace po kompozitové závodní speciály. V posledních letech také drží trend s konkurencí a mají svůj vlastní paddleboardfoil.
image001

V oblasti pádel může FANATIC nabídnout širokou škálu pádel od těžkých a odolných hliníkových pádle až po lehká carbonová závodní pádla. Daná pádla dodávají v různých kombinacích – ať už jednodílná s pevnou délkou, tak vícedílná, která jsou vhodnější pro transport.

Co se týče doplňků, tak má FANATIC v nabídce obaly na pádla, vaky na SUPy na kolečkách, vlastní oplachtění a např. také 2 válcovou pumpu pro snažší nafouknutí paddleboardu. Mimo jiné nabízí také širokou škálu značkového oblečení – např. trika, mikiny, čepice, kulichy,…

V oblasti windsurfingu je FANATIC mezi světovou špičkou ve všech oblastech. Fanatic vyrábí převážně plováky a výrobu oplachtění má velmi malou. Soustředí se pouze na začátečnické

image003

oplachtění, které se používá většinou k nafukovacím paddleboardům. Samozřejmostí v dnešní době je již vlastní hydrofoil.

image005

Hlavní zásadou FANATICu je funkčnost daného produktu pro podmínky na které je určen a zároveň designéři tvoří velmi poutavé designy, které jsou schopny zaujmout široké spektrum lidí.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.