Hydro Force

HYDRO FORCE patří mezi jednoho z největších výrobců sportovního nafukovacího sortimentu. Osvědčená řada nafukovacích paddleboardů HYDRO FORCE, vyniká svojí kvalitou provedení a nízkou cenou. Díky dlouholeté zkušenosti s nafukovacím sortimentem, jsou paddleboardy od značky Hydro Force oblíbené mezi širokou veřejností. Většina plováků je vyrobena dvou vrstvou technologií drop-stitch z kvalitního PVC. Nejoblíbenějšími modely jsou HYDRO FORCE AQUAJOURNEY a OCEANA COMBO, které jsou zabalené v setu s pumpou, batohem, záchranným řemenem (leash) a aluminiovým pádlem. V případě modelu OCEANA COMBO se v setu nachází i kajakové sedátko a pádlo je možné sestavit i na kajakové na pádlování v sedě. Pokud potřebujete nafukovací paddle do náročných podmínek, doporučujeme třívrstvé plováky 3 layer TRITECH dropstitch, které najdete u modelů CRUISER 11 a FATBLAST 12’6’’. Díky tří vrstvé technologii jsou plováky pevnější a vynikají větší odolností.

Hydroforce_Oceana Combo set paddleboard s kajak sedátkem  

Inflatable paddleboardy HYDRO FORCE jsou ideální volbou do začátků s paddleboardingem.
Plováky Hydroforce jsou perfektní volbou pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít spoustu zábavy na vodní hladině. Hledáte-li takový plovák, aby pohodlně uvezl vás i vaše děti, doporučujeme paddleboardy s výtlakem 290-350 litrů. Díky většímu výtlaku jsou paddleboardy stabilní i během převozu většího počtu osob nebo zvířecích mazlíčků. Díky výrobě z kvalitního materiálu paddleboard odolá i drápům vašeho psího miláčka a má označení dog friendly.

ModelPictureLow Aqua Journey Hydroforce (2) ModelPictureLow Cruiser Hydroforce (1)
ModelPictureLow Oceana Hydroforce (2) ModelPictureLow Fastblast HF (1)

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.