Jobe

Paddleboardy holandské značky JOBE jsou již několikátým rokem součástí nabídky českého trhu. JOBE se věnuje různým odvětvím rekreačních sportů spojených s vodou, v její nabídce lze nalézt i wakeboardy, vodní lyže neopreny a další doplňky pro vodní sporty.          
jobe1  jobe2  jobe3
Díky MSL „drop-stitch“ technologii jsou SUPy JOBE lehké a pevné. Povrch z kvalitních materiálů je odolný proti poškození, promáčknutí či propíchnutí. Lze je nafouknout až na tlak 20 PSI, což zaručuje dobré chování na vodě, stabilitu a torzní tuhost.

Paddleboardy JOBE jsou dodávány s veškerým příslušenstvím, které zahrnuje výkonnou pumpu s odnímatelným přesným manometrem, plovoucím hliníkovým pádlem v reflexní barvě, která je skvěle vidět na vodě, paddleboard leashem, opravnou lepící sadou a velkým vodotěsným batohem, do kterého se veškeré toto příslušenství přehledně naskládá a celá výbava je tak připravena na cestu. Stačí tak pouze přijít na startovní pozici, nafouknout, naskočit na board a pádlovat.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.