KONA

Švédská značka KONA má své základy ve windsurfingu - legendě 80. let Joachimu Larssonovi, medailistovi z několika Světových mistrovství a jeho obchodnímu partnerovi Janovi Strindlerovi. Výroba firmy Kona Windsurfing začala v roce 2006 pevnými windsurfarfingovými boardy a různými velikostmi plachet. S rozmachem stand up paddleboardingu byla tato KONA windsurfařská prkna používána i jako SUP na pádlování ve stoje a tak logicky firma začala vyrábět i nafukovací paddleboardy značky KONA. A později také nafukovací plachty na SUP, resp. windSUP, KONA AIRRIG, které jsou vyráběné ve třech velikostech S,M a L.

Kona Catalogue 2019-v1-94 Kona board iRIG plachta děti windsup

S kvalitou severským národům vlastní se v roce 2018 výrobce KONA pustil i do pevných závodních a tréninkových boardů. K výrobě pevných boardů KONA byly použity sofistikované technologie a na nanomilimetry přesný metr. Čtyři tvary boardů NUMINOUS, ARCHIPELAGO a OCEAN ve dvou délkách 12’6’’ a 14’ byly počítačově navrženy v programu běžně používaném pro navrhování lodí, kde se klade důraz i na správné obtékání vody kolem plováku s cílem dosáhnout co největší stability boardu. Heslo této série zní “Stability for performance” tedy Stabilita pro lepší výkon. Další technologickou specialitou je vlastní výroba pevného paddleboardu KONA, která je sériová na základě formy vyrobené ze 3D tiskárny. Podle této duté formy z přírodních materiálů pak za tepla a pod tlakem vznikají velmi stabilní a elegantní bílo - modro - černé pevné paddleboardy. Ve Švédsku na nich probíhají rekonvalescenční a rehabilitační programy pro seniory a osoby po operaci kolene a také tréninkové programy, které přirovnávají stand up paddleboadring jízdě na běžkách. Největším propagátorem a také nedílnou součástí KONA teamu je Magnus Lindstedt.

Kona Numinous simulace vlny 1 Kona Catalogue 2019-v1-18
Kona paddleboardy v doku Kona Numinous pevná board

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.