Lokahi Boards

Francouzská značka Lokahi je na trhu paddleboardů zavedeným výrobcem. Kromě těch nafukovacích (iSUPů) se zaměřuje také na SUPy pevné, což značí, že to výrobcí myslí s paddleboardingem vážně. Pestrost výroby a zkušenosti se všemi typy paddleboardů zajišťuje, že nafukovací paddleboardy jsou řazeny mezi prémiové a to jak vlastnostmi, designem tak zpracováním.

Lokahi_picture hard board 2 Lokahi_picture lifestyle 1

Konkrétní modely paddleboardů LOKAHI nalezneme napříč všemi kategoriemi. Od krásných allroundů, přes touringy až po nekompromisní závodní a vlnové SUPy. Obzvlášt vydařené jsou dámské barvy allroundových a touringových prken, které zaujmou na první pohled výraznou růžovou barvu.

Lokahi_SUP 2019 lokahi_22

Samostatnou kapitolou jsou pak pevné paddleboardy, u kterých nemůžete se značkou Lokahi šlápnout vedle. Na výběr jsou klasické allroundy i tréninkové race boardy, vrcholem nabídky je poté nepřeberné množství vlnových pevných SUPů, ze kterých si vybere jak začátečník, tak již zkušený paddleboardista.

lokahi_3

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.