NSP - "Nature - Science - Passion"

NSP raceboard Travis Grant

Jedním z TOP 5 výrobců surfových a stand up paddleboardových prken je australská značka NSP, která je zkratkou kréda Nature -Science - Passion neboli Příroda -Věda - Vášeň, podle kterého se tento výrobce řídí již od roku 2001. Na počátku byla myšlenka nového surfového projektu "New Surf Project", která dala vzniknout funkčním a odolným surfovým prknům za dostupnou cenu. Nová technologie a přizpůsobení boardů jejich uživatelům katapultovala značku NSP na číslo jedna v surfových prknech. SUP boardy k nim přibyly o pár let později s rozmachem  stand up paddleboardingu a značka NSP je spolehlivým partnerem i pro profesionální sportovce.

NSP jak vybrat SUP NSP cocoflax produkt 2019

 

Technologie výroby

V produktové řadě NSP prken najdete širokou škálu boardů. Od surfových boardů přes nafukovací paddleboardy až po závodní a tréninková karbonová prkna. Eko-friendly and sustainibility - Velký důraz klade tento výrobce na ochranu přírody a udržitelnost. Na boardech to poznáte podle označení logem Ecoboard project . Znamená to, že při výrobě NSP boardů je kladen důraz na šetrné postupy, které co nejméně zatěžují životní prostředí a boardy jsou vyráběny z přírodních materiálů nebo materiálů, které neškodí životnímu prostředí aniž by se to projevilo na odolnosti nebo funkčnosti sportovního materiálu. Poslední novinkou ve výrobní technologii s označením Cocomat, za kterou získala tato firma nejedno ocenění, je použití kokosových vláken z lokální kokosové farmy na výrobu organických nápojů z kokosové vody. Ekonomická a ekologická udržitelnost se zde projevuje symbiózou dvou výrobních průmyslů, kdy je do posledního kousku využit všechen materiál aniž by vznikal odpad jako vedlejší produkt. Na laminaci boardů je pak používána pryskyřice získaná z rostlinného původu. Při výrobě surfboardů a SUPů je u značky NSP použito několik výrobních technologií, v závislosti na účelu boardů, s označením Cocomat, SLX, Elements, E+ epoxy, PU, P2 Soft a nafukovacích (inflatable) O2 technologies. 

NSP Eko friendly značka zelené technologie NSP COCOFlax Cruise Erik-Soderqvist-9531

NSP také vyrábí klasické doplňky k SUPům a surfům. K dostání jsou lehká karbonová nebo bambusová pádla, leashe, obaly na pádla a na boardy.

Trénink a závodění jedině na NSP 

Surfy a SUPy od značky NSP jsou ideálním náčiním při požitku a radosti z jízdy. Prkna jsou lehká, díky tvarování a přizpůsobení potřebám jezdců od nejzkušenějších havajských a australských jezdců jsou i velmi dobře ovladatelná a rychlá. V paddleboardové řadě je na výběr ze čtyř základních tvarů a jeden speciál podle vodního terénu a povětrnostních podmínek - klidnější voda (flat water) Ninja se sníženým dnem (tzv. dugout), vlny a all water podmínky jsou pro univerzální Pumu s rovnou palubní deskou, Sonic na rozbouřené moře a silný vítr, velmi stabilní, rychlý a univerzální SUP na všechny podmínky Carolina (dugout), anebo speciál na dlouhé vzdálenosti určený především na závody přes oceán Molokai. 

Typy pevných SUPů a vodních podmínek NSP race boards 2019 ninja sonic puma carolina molokai

NSP Závodní tým 2019 Travis Grant Hansen
Oficiální Race tým NSP, zleva: Alexandre Bicrel, Travis Grant, Jeramie Vaine, Titouan Puyo, Ben Riviere, Vincent Verhoeven, Marcus Hansen a Ty Judson 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.