OXBOW

Francouzská značka OXBOW byla založena v roce 1985 v Normandii se zaměřením na výrobu oblečení pro surfaře. Postupem času rozšiřovala své aktivity v surfařském a watermanském duchu inspirovaném ikonami Lairdem Hamiltonem a Kaïem Lennym, ale i v motoristickém sportu většinou pořádáním velkých Oxbow soutěží. Od roku 2016 rozšířila tato značka působnost i na poli stand up paddleboardingu a ve spolupráci se školami, půjčovnami, kluby a dalšími spolky a společně založili projekt OXBOW SUP Club.

Ve spolupráci s velkým výrobcem BIC Sport produkuje značka Oxbow také své nafukovací i pevné paddleboardy. BIC SportOxbow ACE-TEC paddleboardy jsou vyráběny technologií tepelného tvarování, při kterém jsou paddleboardy stlačeny stejným tlakem podle stejné formy. Dále při výrobě Oxbow paddleboardů nevznikají žádné emise a jejich výroba je energeticky nenáročná tedy ekonomicky i ekologicky udržitelná. Pořízením některého ze široké škály paddleboardů značky Oxbow si můžete být jisti jeho ekologičností. 

Oxbow paddleboardy jsou značkou vyšší cenové třídy určené pro všechny požitkáře. Vybrat si můžete od nafukovacích allroundových prken, přes pevná laminátová prkna allroundového i touringového typu. Ve výrobě má Oxbow i plováky na prone. Poznávacím znamením paddleboardů značky Oxbow je jejich dřevěný design a surfařský květinový vzor. 

Oxbow_paddleboardy normandie Oxbow_pevné a nafukovací paddleboardy

 

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace