Prolimit

Historie značky PROLIMIT je delší než 40 let na trhu. Firma vznikla v Holandsku s tím, že se snaží zaměřit na produkt a kvalitní zpracování ruku v ruce se spolehlivostí. PROLIMIT je celosvětová značka, která je vyvíjena a vyzkoušena přímo na vodě. PROLLIMIT má také dceřinou společnost STX, která se zabývá výrobou kvalitních paddleboardů a stěžňů a plachet.

Jedna z nejvýraznějších kategorií od této značky jsou neopreny, které jsou velmi oblíbené jak u windsurfařů, tak u kiteboarderů. PROLIMIT se v tomto směru vyznačuje decentními designy a barvami odpovídajícími genderu, pro které je daný produkt orientován. PROLIMIT používá při výrobě vodních oblečků technologii THERMAL REBOUND, která používá stejný materiál jako tepelné fólie pro přežití na zvýšení odolnosti proti zimě. Technologii PIN RELEASE pro jednoduché odepínání z postroje na kite, dále originální technologii FREEZIP, zapínací systém, který usnadňuje zapínání a rozepínání neoprénu pro každého - zapnete si ho totiž na hrudi. Od značky PROLIMIT si lze pořídit i ergonomické neoprénové boty, oblečení z ekologického neoprénu “NATURE PRENE”, nebo vyztužený windsurf/ kite trapéz, který vás ochrání před možnými úrazy při sportu.

Prolimit_freezip dámský neoprén Prolimit_freezip pánský neoprén


V oblasti paddleboardingu značka PROLIMIT nabízí nejen rychleschnoucí oblečení, ale pro chladnější podmínky také neoprenová trika a kraťasy pro pohodlné pádlování a zaručení tepelného komfortu dle počasí.

prolimit2018-4770_STX paddleboard STX Tourer 11_6 na pláži

Z hlediska bezpečnosti se PROLIMIT zaměřuje zejména na vodní vesty, u kterých je škála použití opravdu široká – od vodní turistiky na řekách v České republice přes windsurfing a kiteboarding kdekoliv po světě až po pádlování na paddleboardech ať už na klidné vodní hladině nebo na tekoucích řekách.

prolimit2018-4722 prolimit2018-4852

Samozřejmě v nabídce této firmy nalezneme také široký výběr dámských i pánských trapézů jak na windsurfing, tak na kiteboarding. PROLIMIT již delší dobu používá a háků technologii PIN RELEASE, která umožňuje trapéz jednoduše otevřít jednou rukou bez jakýchkoliv obtížných manipulací. Trapézy jsou velmi příjemné a dobře sedí na těle.

Prolimit_TECHNOLOGIE pin release TRAPÉZ Prolimit_trapéz kite windsurf

Důležitou součástí nabídky jsou i různé obaly na klasické surfboardy, kiteboardy, windsurfy i paddleboardy. V nabídce najdete i kombibagy umožňující zabalení kompletního vybavení na WS nebo KITE.

V neposlední řadě je nabídka doplňků pro veškeré vodní sporty - neoprenové či lycrové rukavice, neoprenové boty pro jakékoliv teplotní podmínky, neoprenové čapky a kulichy či například neoprenové kabáty pro dlouhé chladné dny na severu.
image001
PROLIMIT je také výrobcem stěžňů, ráhen a trapézových úvazků. U ráhen je velkým oblíbencem ráhno ASSAULT, které má tzv. V- grip, který jistě ocení vyznavači agresivní jízdy. V této sekci se dají nalézt také jezdce spojující WS plovák a oplachtění.

Za svou dobu na trhu si tato značka našla mnoho svých příznivců díky kvalitě zpracování a použitím kvalitních materiálů a použití poznatků přímo pro daný sport.

image005 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.