QUICKBLADE

Legenda ve výrobě pádel na stand up paddleboardy a kanoe. Díky dlouholeté zkušenosti jsou pádla QuickBlade správnou volbou pro každého paddlera. Duchovním otcem značky QuickBlade je čtyřnásobný účastník olympijských her v kanoistice Jim Terrel. Jim má na svém kontě i spoustu mezinárodních výher a cen. Jeho sportovní kariéra mu dala ten správný cit do záběru a od svých jedenácti let se po večerech zavíral v otcově garáži a vyráběl svoje vlastní pádla. Není na světě zapálenějšího padlera a konstruktéra než je Jim, k hydrodynamice a obtékání vystudoval i vysokou školu.

Quickblade růžové stand up pádlo pro ženy Quickblade listy na stand up pádlování custom Quickblade stand up pádlo zelené oranžové

Ty nejlehčí a nejvýkonnější pádla QuickBlade jsou vyrobené z kompozitních materiálů. Díky použití uhlíkových vláken jsou pádla QuickBlade lehká a neskutečně pevná. Použitý materiál se obecně označuje carbon. Za ty roky výroby existuje nepřeberné množství barevných kombinací a pádla QuickBlade jsou na první pohled rozpoznatelná podle písmen “qb”, které jsou na každém listu.

Pádla na SUP jsou vyráběna  ve třech variantách - nejběžnější je dvoudílná varianta s nastavitelnou délkou žerdi, profesionálové a lidé, kteří jezdí na SUPu pravidelně a mají pádlo pouze pro sebe si nechají přizpůsobit pádlo na fixní délku - tedy jednodílné pádlo a lidé, kteří potřebují mít pádlo skladné např. kvůli cestování si pořídí pádlo třídílné. 

Quickblade SUP pádlování Quickblade NSP Marcus Hansen race paddleboard

Co se ještě liší je velikost listu, tedy jeho plochy. Obecně platí, že pro slabší jedince, je potřeba list menší, aby voda nekladla tak velký odpor a SUPer se příliš neunavil pádlováním - při pádlování je potřeba udržet švih a tempo. Naopak silnější SUPeři vyberou větší list, do kterého mohou efektivně přenést svou sílu a zvýšit tak sílu záběru. I přesto se však pohybujeme v zaběhlých rozměrech listů používaných pro paddleboarding. A pokud přemýšlíte, zda je potřeba si koupit toto super lehké pádlo, když přeci už jedno pádlo ke svému paddleboardu máte, může být pro vás argumentem, že pádlovat s lehkým, ale pevným pádlem je prostě znásobení radosti z jízdy na paddleboardu.

Na pádlech QuickBlade jezdí drtivá většina závodních SUPerů. Světový šampioni, kteří ví co je dobré. V každém případně šáhnou po paddleboardových pádlech značky QuickBlade.

quickblade_promo Jezdci QuickBlade pádel  

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.