RRD

Zakladatel společnosti RRD (Roberto Ricci Designs) – Roberto Ricci začal ručně navrhovat a vyrábět windsurfingová prkna v polovině 80. let. V pozdějších letech začal vyrábět také své vlastní kiteboardy i kity a po roce 1995 vznikla oddělená sekce doplňkového oblečení. V rámci masivního boomu paddleboardingu začal v posledních letech také vyrábět paddleboardy a veškeré potřebné vybavení.

RRD je všeobecně známo svými velmi působivými barevnými kombinacemi a designy. Z hlediska paddleboardů RRD oddělilo 2 sekce – pevnou a nafukovací. V obou kategoriích se naleznou plováky pro veškeré podmínky. Od windsupů, allroundů, tourů, crossu,race prken či prken na vlny.

image001

Jako všechny značky v poslední době RRD drží krok a vyrábí svá vlastní pádla. Paddleboardová pádla této firmy jsou rozdělena do několika kategorií. Liší se tvarem listu a délkou žerdi podle toho, na co jsou určena. Nalezneme jak allroundová pádla, tak race, wave, tour,… Zastoupena jsou také pádla pro něžné pohlaví.

Důležitou součástí nabídky jsou i různé obaly na klasické surfboardy, kiteboardy, windsurfy i paddleboardy. Dále např. leashe na paddleboardy, pumpy atp.

image003

Ve windsurfové sfěře RRD dokáže obsáhnout veškeré spektrum podmínek jak v plovácích, tak v plachtách a ostatním příslušenství. V rámci boomu foilingu udělali svůj vlastní hydrofoil.

Díky svým propracovaným designům je RRD poměrně drahá značka. V ČR se v poslední době objevuje spousta bazarových prken, které jsou převážně zboží z půjčoven, které je ve velmi pokročilém stádiu opotřebení a je třeba být opatrný s nákupem tohoto zboží.

Od poloviny 90. let se začal Roberto Ricci věnovat také kiteboardingu. Dnešní sortiment RRD pro toto odvětví je velmi široký. Zahrnuje jak twintipová prkna, tak směrovky. Jak freestyle draky, tak freeridy draky.  Bary, poutka, vázání a veškeré příslušenství.

image005

Tento výrobce se zaměřuje také na výrobu vlastních doplňků pro veškeré vodní sporty v této oblasti. Zastoupeny jsou např. neopreny, boardshorty, lycry, trapézy, plavky, finy, trapézové úvazky,...

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.