SIC MAUI

Značka SIC Maui byla založena na Hawaii Markem Raaphorst, který paddleboardy sám i designuje. SIC MAui je značka s dvacetiletou tradicí výroby surfových prken a oceánských kanoí - outriggerů. Ve světě paddleboardových prken si plováky od SICu vysloužily označení "ferrari", jelikož jejich design je zaměřen na rychlost a obratnost. 

SIC Maui vyrábí jak hardboardy (kompositové i karbonové), tak paddleboardy nafukovací a samozřejmě i pádla. Z produktů si vyberou jak závodníci a paddleboardisté, jejichž cílem je pořádný trénink, tak ti, kteří se chtějí kvalitně projet po mořských i rovných hladinách.

SIC Maui RS paddleboard 2020  

Paddleboardy SIC Maui řada RS

SIC Maui_RS 2019

SIC-maui-pádlo

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.