SKIFFO

Francouzský výrobce paddleboardů SKIFFO pokračuje i v sezóně 2019 ve své řadě pěti osvědčených modelů. Každý rok se od značky SKIFFO dočkáme mírných inovací po stránce lepší užitnosti plováků - přizpůsobení nášlapného gripu, přidání kovových oček, osvěžení barevného designu. Ve francouzském stylu myslí výrobce i na romantické projížďky v páru a k tomu se hodí příznačná allroundová prkna Ona a On (ELLE, LUI). Všechny modely se dodávají v balení s luxusním batohem opatřeným 4 koly pro snadnou přepravu, třídílným pádlem SKIFFO, vysokotlakou pumpou, opravnou sadou, pojistným řemenem (leashí) a stahovacím popruhem. Karton s plovákem je v zajímavém barevném provedení, které výstižně zobrazuje detaily modelu a příslušenství, takže potěší i jako dárkové balení pod stromeček nebo k narozeninám.

Skiffo řada SUN CRUISER 2019 Skiffo_PADDLEBOARDY PRO PÁR ELLE LUI

Cílem výrobce SKIFFO je udělat tento sport dostupnějším. Plováky jsou atraktivní a dobře provedené nafukovací allround plováky vyráběné moderní FUSION technologií (lisováním vrstev PVC za tepla namísto studeného lepení jednotlivých vrstev) v optimálních velikostech pro všechny na dovolenou k moři i na rybník u chaty.

skiffoSkiffo_fusion technologie SUP

skiffo1

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.