ZRAY

ZRAY je kvalitní iSUP značkou, která disponuje největším výrobním centrem paddleboardů v Číně. Továrna JILONG zaměstnává více než 1000 zaměstnanců a rozkládá se na více než 100.000 m2 výrobní plochy. Vedle své vlastní značky ZRAY na zakázku vyrábí plováky i pro dlouhou řadu evropských a severoamerických značek. ZRAY má po 25 letech vývoje nejen solidním zázemím pro masovou produkci, ale rovněž efektivním výzkumným a návrhářským centrem, díky kterému produkuje iSUPy vysoké kvality a atraktivního designu.

  ZRay rodinka na výletě Zray Fury iSUP 2019

 
ZRAY je významným dodavatelem na paddleboardovém trhu, který produkuje 6'' i 5'' (palců) vysoké iSUPy výborné tuhosti za velice konkurenceschopnou cenu.

zray2 ZRay X-Rider

Pro rok 2019 ZRAY představil novou řadu plováků s novým barevným designem. Na výběr jsou dětské plováky, allroundové iSUPy pro lehké (Evasion) i těžší váhy (X-Rider), i touringové paddleboardy, které jsou díky svému zašpičatění ideálním prostředkem na delší vyjížďky na vodě. Paddleboardy ZRAY jsou dodávány v celém kompletu s pádlem, pumpou a batohem na vyfouklý paddleboard.

Novinkou jsou také dva modely plováků, které byly upraveny na typ DOUBLE CHAMBER - dvojkomorový SUP, které jako jediné splňují bezpečnostní parametry vyžadované pobřežní stráží na plavbu po moři dále než 200 metrů od moře. Takže pokud si vybíráte paddleboard, který byste chtěli mít i na lodi a občas s ním vyrazit na širé moře, double chamber je jasná volba. Jsou to sportovní model ZRAY RAPID 14' a touringový paddleboard FURY DUAL 11'6''.

Zray Double Chamber SUP_dvojitá komora

Značka ZRAY má ve svém sortimentu vodních sportů i dva modely dvoumístných nafukovacích kayaků Drift a Nassau, které váží 20-24,5 kg a jsou dodávány se dvěmi nastavitelnými kajakovými pádly, nafukovacími sedátky, pumpou a batohem. Jejich nosnost je 200-220 kg.

Zray Fury Evasion Snapper iSUP 2019Zray_Drift_ambiance

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

go to the website buy fake rolex. visit site imitation watches. best value www.luckreplica.com. a knockout post rolex replica. imitation replique montre. visit this website https://www.replikapl.pl. blog here https://www.genuinereplicawatches.com/. click to find out more replica watches aaa+ quality. additional hints cheap replica watches under $50. click resources watcheswrestling. browse this site https://www.financewatches.com. Sale https://www.commercewatches.com/. Check This Out www.divorcewatches.com. check my reference https://www.apatekphilippe.com/. Continued bell and ross replica. the hottest tag heuer replica. Check Out Your URL wholesale fake rolex. look at here pizzawatches. check out here https://www.freetagheuer.com/. about his mybellross.com.