Přeskočit na obsah
Značka paddleboardů Body Glove

Značka paddleboardů Body Glove

Paddleboardy

Paddleboardy

Oblečení

Oblečení

Bob a Bill Meistrellovi, zakladatelé severoamerické značky Body Glove, byli před více než 60 lety jedním z vynálezců neoprenového obleku. Po celou dobu své historie firmy patří Body Glove ke špičce ve všech oborech vodních sportů, kterým se ve svém výrobním programu věnuje. Body Glove je skutečným pojmem ve světě surfingu, wakeboardingu i plážové módy.

S nástupem paddleboardingu se značka soustředí jednak na univerzální inflatable SUPy pro všestranné použití a zejména pak SUPům vhodným i pro jízdu na peřejnatých řekách.

O tom, že model Body Glove DYNAMO je skvělým nástrojem i pro účast v soužežích podává každoročně důkaz Luke Hopkins – americký profesionální paddleboardista – několikanásobný vítěz GoPro Mountain games, který je zároveň designerem paddleboardů Body Glove. Na kvalitní vyjížďku, ale dobře poslouží i touringový OUTFITTER 11 nebo allroundový PERFORMER 11.

Propracované detaily chráněné patenty, jemné zpracování, nízká váha, mimořádná tuhost a zajímavý unikátní design jsou tím, co můžete očekávat od amerických paddleboardů Body Glove.

Nedílnou součástí nabídky Body Glove jsou i speciální boty pro paddleboarding a podobné vodní sporty.