Přeskočit na obsah
Značka paddleboardů Fanatic

Značka paddleboardů Fanatic

O značce

Německá firma FANATIC byla založena v roce 1981. Po dobu svého působení se stala jednou z nejvýznamnějších společností vyrábějících windsurfové a paddleboardové vybavení, které se prodává po všech koutech světa. V poslední době se pyšní svým ekologickým programem zaměřeným na co nejmenší zatížení životního prostředí.

Z hlediska paddleboardingu je FANATIC již tradičním výrobcem jak pevných, tak nafukovacích paddleboardů všech představitelných tvarů a možností využití. Od základních a velmi dostupných nafukovacích paddleboardů pro rodinné rekreace po kompozitové závodní speciály. V posledních letech také drží trend s konkurencí a mají svůj vlastní paddleboardfoil.

Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Další

Další

V oblasti pádel může FANATIC nabídnout širokou škálu pádel od těžkých a odolných hliníkových pádle až po lehká carbonová závodní pádla. Daná pádla dodávají v různých kombinacích – ať už jednodílná s pevnou délkou, tak vícedílná, která jsou vhodnější pro transport.

Co se týče doplňků, tak má FANATIC v nabídce obaly na pádla, vaky na SUPy na kolečkách, vlastní oplachtění a např. také 2 válcovou pumpu pro snažší nafouknutí paddleboardu. Mimo jiné nabízí také širokou škálu značkového oblečení – např. trika, mikiny, čepice, kulichy,…

V oblasti windsurfingu je FANATIC mezi světovou špičkou ve všech oblastech. Fanatic vyrábí převážně plováky a výrobu oplachtění má velmi malou. Soustředí se pouze na začátečnické oplachtění, které se používá většinou k nafukovacím paddleboardům. Samozřejmostí v dnešní době je již vlastní hydrofoil.

Hlavní zásadou FANATICu je funkčnost daného produktu pro podmínky na které je určen a zároveň designéři tvoří velmi poutavé designy, které jsou schopny zaujmout široké spektrum lidí.

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události