Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Zray

Značka paddleboardů Zray
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Další

Další

ZRAY je kvalitní iSUP značkou, která disponuje největším výrobním centrem paddleboardů v Číně. Továrna JILONG zaměstnává více než 1000 zaměstnanců a rozkládá se na více než 100.000 m2 výrobní plochy. Vedle své vlastní značky ZRAY na zakázku vyrábí plováky i pro dlouhou řadu evropských a severoamerických značek. ZRAY má po 25 letech vývoje nejen solidním zázemím pro masovou produkci, ale rovněž efektivním výzkumným a návrhářským centrem, díky kterému produkuje iSUPy vysoké kvality a atraktivního designu.

ZRAY je významným dodavatelem na paddleboardovém trhu, který produkuje 6“ i 5“ (palců) vysoké iSUPy výborné tuhosti za velice konkurenceschopnou cenu.

Pro rok 2019 ZRAY představil novou řadu plováků s novým barevným designem. Na výběr jsou dětské plováky, allroundové iSUPy pro lehké (Evasion) i těžší váhy (X-Rider), i touringové paddleboardy, které jsou díky svému zašpičatění ideálním prostředkem na delší vyjížďky na vodě. Paddleboardy ZRAY jsou dodávány v celém kompletu s pádlem, pumpou a batohem na vyfouklý paddleboard.

Novinkou jsou také dva modely plováků, které byly upraveny na typ DOUBLE CHAMBER – dvojkomorový SUP, které jako jediné splňují bezpečnostní parametry vyžadované pobřežní stráží na plavbu po moři dále než 200 metrů od moře. Takže pokud si vybíráte paddleboard, který byste chtěli mít i na lodi a občas s ním vyrazit na širé moře, double chamber je jasná volba. Jsou to sportovní model ZRAY RAPID 14′ a touringový paddleboard FURY DUAL 11’6“.

Značka ZRAY má ve svém sortimentu vodních sportů i dva modely dvoumístných nafukovacích kayaků Drift Nassau, které váží 20-24,5 kg a jsou dodávány se dvěmi nastavitelnými kajakovými pádly, nafukovacími sedátky, pumpou a batohem. Jejich nosnost je 200-220 kg.