Přeskočit na obsah
Koncert tibetských mís na paddleboardech
Paddleboard Reportáže Rozhovory

Koncert tibetských mís na paddleboardech

  • Čas čtení 3 minuty čtení
  • 21. 10. 2022

Koncert na tibetské mísy vleže na paddleboardu. Relaxujte a nechte se unášet hudbou a neopakovatelnou atmosférou v krásné přírodě.

Paddleboard je prostředek k nejrůznějším zážitkům a aktivitám. Máme pro vás tip na něco, co jste ještě na paddleboardu nezažili a nejspíš jen tak k zažití nenajdete!

Pro všechny lovce niterních prožitků, milovníky relaxace a meditace, pro rozvolnění stresu dnešního bytí je tu koncert tibetských mís na hladině vody – na paddleboardech.

Koncerty před nedávnem začalo provozovat Napajedlo – stánek s občerstvením na pláži Velké tušťské pískovny, kde také funguje půjčovna paddleboardů – Vydra na Lužnicí. Martin, představitel Napajedla, spolu s muzikantem a masérem Jiřím již dříve nějaký ten pokus o netradiční zážitek uskutečnili. Avšak nyní přicházejí opravdu s něčím nevídaným, novým a jak Martin dodává: “Tohle mi ani Google nenašel…”

Koncerty jsou v krásné přírodě. Relax!

KDE: Velká tušťská pískovna, Suchdol nad Lužnicí
V současné chvíli koncerty probíhají pouze na suchdolských pískovnách. Martin a Jiří však plánují, že by možná ještě letos připravili pár termínů, kdy by vyrazili napříč republikou a zážitek dovezli přímo pod váš nos.
KDY: sledujte sociální sítě Napajedla, nejbližší koncert 19.8.2022 FB událost
KAPACITA: 16 osob

KDO VÁM BUDE HRÁT: muzikant a masér Jiří Tůma

“V roce 2009 jsem si zamiloval dotek a práci s tělem. Nabízím hlavně intuitivní masáž, ve které propojuji své dosavadní zkušenosti a každému klientovi se snažím dopřát co nejefektivnější masáž. Používám své nejoblíbenější techniky jako jsou relaxační a sportovní masáže nebo reflexní masáž nohou.

Svým klientům nabízím také práci se zvukem a to konkrétně masáž zvukem tibetské mísy a zvukovou relaxaci. K těmto službám využívám tibetské mísy, tongue drum a další nástroje, které vytvářejí harmonické a léčivé tóny. Takto se zvukem pracuji od roku 2016.”
Navštivte FB Masáže Jirka Tůma

Muzikant a masér Jirka Tůma rozeznívá tibetské mísy

CO SE S VÁMI PŘI KONCERTĚ DĚJE?

Tibetské mísy nebo také “zpívající mísy” vytvářejí harmonické tóny. Jednotlivé frekvence fungují na principu rezonance – rezonují s frekvencemi těla a uvolňují emocionální i energetické bloky. Zároveň také uvolňují fyzické tělo a dostávají jej do stavu hluboké relaxace, při které se tělo může samo léčit a harmonizovat.

Od břehu odjíždí celá skupinka společně

Koncert tibetských mís na vodě

JAK TO PROBÍHÁ?

Celá akce je velice jednoduchá. Na pláži se sejde skupinka lidí, seznámí se a vše si v úvodu vysvětlí. Pak také proběhne občerstvování z výběru domácích produktů z Napajedla. Dojde i na představování tibetských mís, čehož se ujímá Jiří Tůma. Následně se všichni chopí pádla a pluje se k plovoucí podložce (yoga dock), která je již ukotvená na hladině pískovny. Každý se přiváže k podložce, vznikne taková růžice z paddleboardů, uvelebí se a Jiří spouští koncert.

MŮŽE SE ZÚČASTNIT I PADDLEBOARDOVÝ ZAČÁTEČNÍK?

Může. Je to kousek od břehu a dopádlovat se dá i v sedě. Kdo by měl opravdu velké potíže nebo třeba zlomenou ruku bude k podložce dotažen. Tento zážitek je vhodný bez omezení, vyjímkou jsou lidé pod vlivem alkoholu nebo dalších omamných látek. Zkrátka, vítaní jsou všichni, kdo se chtějí zúčastnit.

JAK TO VYPADÁ?

Foto: archiv Fotosyntesa

Máte nebo provozujete nějakou ojedinělou aktivitu na paddleboardu? Pošlete nám echo na info@paddleboardguru.cz

Autor článku

Lucie