Přeskočit na obsah
SPINERA
SPINERA

SPINERA

Široký výběr lehkých paddleboardů a nafukovacích lodí

Značka SPINERA nabízí bohatou nabídku paddleboardů. Od základních i propracovanějších modelů allroundů až po sportovnější touringy. To vše v menších i větších velikostech. Mezi plavidly vynikají i SUPkajaky, nafukovací lodě a také nejrůznější zábavná tahadla za člun s motorem. Jestli je ale SPINERA na trhu něčím jedinečná, je to hmotnost plováků.

Paddleboardy SPINERA

Přesto, že tyto řady již nemůžeme pojmenovat přívlastkem ultra lehké, stále se řadí mezi lehčí produkty na trhu. Všechny paddleboardy této značky jsou dodávány s pádlem, pumpou a transportním vakem.

LIGHT 9'10
LIGHT 11'8
CLASSIC 9'10''
Supventure 10'6''
SUPRANA 10'8

Nejlehčí paddleboardy Ultra Light

Technologie Ultra Light (ULT), na kterou se tato značka specializuje, umožňuje lepší manipulaci s paddleboardem i pro ženy a děti. Jednodušeji se sbalí a na pláž ho zvládne donést úplně každý. Touto technologií jsou vyrobeny paddleboardy:

Nafukovací lodě

SPINERA nabízí širokou škálu kvalitně zpracovaných nafukovacích lodí nejrůznějších velikostí. Nafukovací kombinované kajaky s válci po stranách a drop-stitchovou podlážkou, vysokotlaké kajaky i hybridní plavidla SUPkajaky.

SUP kajak

Kromě paddleboardů vyrábí značka Spinera i neokoukaný model ve vodních plavidlech – SUP kajak. Je to hybrid mezi paddleboardem a kajakem. Nebo paddleboardem a paddleboardem s kajakovou sedačkou. Snížená paluba nabízí posezení více jako v lodi a k tomu dodává vysokou stabilitu i když je vás na paddleboardu více.

Nafukovací kajaky

Nafukovací lodě pro jednoho, pro dva, tři i čtyři jezdce. Na výběr je z několika základních modelů lodí včetně skládacích kajakových a SUPkajakových pádel.

SUP KAJAK SK10
ADRIATIC
HYBRIS 500
MOLVENO 410

Nafukovací tahadla a další věci za loď

Máte motorovou loď nebo člun s motorem? SPINERA vyrábí i zábavná nafukovací tahadla a atrakce na vodu. Tahadla pro jednu, dvě, tři a více osob. Tahací banán, kruh nebo podložka jsou zaručenou adrenalinovou zábavou na vodu.

O značce

Spinera patří mezi zástupce předních výrobců paddleboardů. Nabízí širokou řadu výrobků na různé vodní sporty. Spinera na trh paddleboardů pronikla v roce 2017. Výrobní a technologické zkušenosti zakladatelů společnosti z podobných oblastí podnikání pomohly rychlému růstu. Od svého začátku si zakládá na tom, aby neutrácela zbytečné peníze za „přehnaný marketing“ a nezdražovala tak produkty svému zákazníkovi více než je nezbytně nutné.

Spinera je zkratka Specialist, Professional, Innovation, New, Exciting, Refined, Approved.

Cílem značky je maximální praktičnost a funkčnost vybavení pro nadšené amatérské sportovce. Pozitivní reference a zkušenosti klientů řadí na první místo. V posledních letech je pro značku klíčová oblast stand up paddleboardů. Díky rozmachu tohoto odvětví uvádí na trh stále nové produkty s vylepšenými technologiemi.

Obchody, kde koupíte paddleboardy SPINERA