Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Spinera

Značka paddleboardů Spinera

Spinera je zkratka Specialist, Professional, Innovation, New, Exciting, Refined, Approved.

O značce

Spinera patří mezi zástupce předních výrobců paddleboardů. Nabízí širokou řadu výrobků na různé vodní sporty. Spinera na trh paddleboardů pronikla v roce 2017. Výrobní a technologické zkušenosti zakladatelů společnosti z podobných oblastí podnikání pomohly rychlému růstu. Od svého začátku si zakládá na tom, aby neutrácela zbytečné peníze za „přehnaný marketing“ a nezdražovala tak produkty svému zákazníkovi více než je nezbytně nutné. Cílem značky je maximální praktičnost a funkčnost vybavení pro nadšené amatérské sportovce. Pozitivní reference a zkušenosti klientů řadí na první místo. V posledních letech je pro značku klíčová oblast stand up paddleboardů. Díky rozmachu tohoto odvětví uvádí na trh stále nové produkty s vylepšenými technologiemi.

Paddleboardy

Paddleboardy

Další

Další

Co vyrábí?

Tak jako u ostatních významných značek, i u Spinery najdeme širší nabídku paddleboardů. Od základních i propracovanějších allroundů až po sportovnější modely, touringy. To vše v menších i větších velikostech. Jestli je ale Spinera na trhu něčím jedinečná, je to hmotnost plováků.

Technologie Ultra Light

Technologie Ultra Light, na kterou se tato značka specializuje, umožňuje lepší manipulaci s plovákem, jednodušší balení a na pláž ho zvládne donést úplně každý. Touto technologií jsou vyrobeny paddleboardy z řady Sun Light (allroundy)Light (touringy). Je třeba zdůraznit, že ani přes svou velice nízkou hmotnost neztrácí touringové plováky ze své tuhosti a jsou tak vynikající k dlouhým projížďkám po vodní hladině. Jejich tvar umožňuje lépe klouzat a cesta vám krásně ubíhá.

Širokou škálu allroundů doplňují paddleboardy z řady Let‘s paddle a vyšší řady Supventure. Řada Supventure je konstruována dvouvrstvou technologií, která jí přidává na tuhosti.

Co ještě vyrábí?

Přesto, že tyto řady již nemůžeme pojmenovat přívlastkem ultra lehké, stále se řadí mezi lehčí produkty na trhu. Z řady Classic je to plovák Spinera SUP Classic 9’10“, který je ideální pro lehčí jezdce do 80 kg, dámy a děti. Pro náročnější sportovce nabízí značka delší touringové plováky z řady Suptour. Úzký tvar a menší zakřivení na přídi i zádi dodá vaší jízdě sportovnější dimenzi. A nesmíme zapomenout ani na paddleboard na jógu Suprana. Prkno je širší, odolné proti náklonu a poutka má umístěné po straně. Nic nebrání maximálnímu zážitku z jógy na vodě. Jestli při západu slunce, nebo v ranních hodinách necháme na vaší fantazii. Všechna prkna této značky jsou dodávána s pádlem, pumpou a transportním vakem. Nemusíte tedy nic řešit a vaše zážitky mohou začít.

SUP Kayak

Kromě paddleboardů vyrábí značka Spinera i neokoukaný model ve vodních plavidlech – SUP kajak. Je to hybrid mezi paddleboardem a kajakem. Nebo paddleboardem a paddleboardem s kajakovou sedačkou. Snížená paluba nabízí posezení více jako v lodi a k tomu dodává vysokou stabilitu i když je vás na paddleboardu více.

Český web značky SPINERA