Přeskočit na obsah
GLADIATOR
GLADIATOR

GLADIATOR

Kvalitní paddleboardy s tříletou zárukou

Pro ty, kteří hledají kvalitní a tuhý paddleboard. Pro dobrodruhy na delší vyjížďky a nezapomenutelné výlety. Značka GLADIATOR představuje prémiovou kvalitu. A jako jediná nabízí i jistotu v podobě tříleté záruční doby. Na GLADIATORECH je radost pádlovat!

Prémiové paddleboardy GLADIATOR

Paddleboardy GLADIATOR jsou nejtužšími boardy na trhu. Nafukují se až na tlak 26 PSI, oproti 15-17 PSI u jiných značek. Čím tužší paddleboard, tím máte větší jistotu, že uveze těžší náklad a bude skvěle klouzat po vodě. Tyto paddleboardy jsou vyráběné nejlepšími dostupnými technologiemi MSL Fusion a Machine Weave. Co na GLADIATORU ocení každý zákazník je vysoká kvalita i dalšího sportovního vybavení, které je součástí setu. Především kvalitní lehčí pádla, silná pumpa a pevný transportní vak.

Paddleboardy

Řada GLADIATOR ORIGIN

12 modelů allroundů a cenově velmi příjemně dostupných touringů. Řada Origin je velice lehká a tuhá zároveň. Tyto paddleboardy svou kvalitou výrazně převyšují běžnou nabídku ve své cenové kategorii. Na trhu budeme jen těžko hledat lépe postavený nafukovací paddleboard za podobné peníze.

Řada GLADIATOR PRO

Allroundy a touringy vyšší řady. Trojitě zesílené bočnice pro ještě vyšší tuhost a odolnost. Díky tomu se dá vyrobit velmi štíhlý bok a konstrukce tak napomáhá skvělému skluzu paddleboardu.

Řada GLADIATOR ELITE

Nejvyšší řada Elite se svou nabídkou orientuje na pokročilé výletní a sportovní jezdce. V nabídce již chybí allroundy a naopak přibývá plováků z kategorie sport/race. To vyžaduje i kvalitnější celokarbonové pádlo, které je součástí balení. Jízda na paddleboardech této řady je opravdovým zážitkem pro všechny nadšené sportovní jezdce.

ELITE 12'6'' TOURING
ORIGIN 10'6''
ORIGIN 12'6'' TOURING
PRO 11'2''
PRO 12'6'' WIDE

Řada GLADIATOR dětských paddleboardů

V roce 2020 vyrobila značka Gladiator i řadu dětských paddleboardů čtyř velikostí. Pro děti jsou skvělé svou obratností a pro rodiče tím, že se dají koupit za přijatelnou cenu. Dětské paddleboardy jsou dodávány v setu s dětským pádlem. Tyto dětské paddleboardy se v české republice staly velmi oblíbenými a vyhledávanými i pro velmi malé paddleboardisty. Najdete je v rozměrech:

Řada speciálních paddleboardů

Nafukovací paddleboardy určených na specifický užití jako je jízda s plachtou na windsupu nebo rodinnou jízdu ve více lidech.

Prémiové příslušenství k paddleboardu

Jako velmi podstatný bonus je i kvalitní pádlo, které v balení najdeme a které svou kvalitou předčí ostatní konkurující značky.  V závislosti na dané řadě zde nalezneme sklolaminátové nebo dokonce karbonové pádlo. Mezi další příslušenství patří kvalitní dvojčinná pumpa, precizně zpracovaný transportní vak, leash i flosna.

O značce GLADIATOR

GLADIATOR PADDLEBOARDS představují značku kvalitních nafukovacích paddleboardů, velmi odolných a cenově dostupných. Pamětníci mohou vzpomenout na sesterskou značku D7 Boards, které byly vyráběny špičkovou drop-stitch technologií zvanou HeyTex (ještě tužší než machine woven), nicméně tento materiál se projevoval na vysoké ceně. Výrobci se sídlem v Litvě své know-how a marketing před pár lety už nasměřovali pouze na značku GLADIATOR. Paddleboardy Gladiator mají v nabídce tři + dvě řady, ze kterých si dokáže vybrat jak zákazník orientující se na cenu, tak zákazník vyhledávající kvalitu a špičkový sportovní materiál.

Obchody, kde koupíte paddleboardy GLADIATOR

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události