Přeskočit na obsah

Prémiové paddleboardy GLADIATOR

Prémiové paddleboardy GLADIATOR

Kvalitní a odolné paddleboardy s prémiovým příslušenstvím

O značce Gladiator

GLADIATOR PADDLEBOARDS představují značku kvalitních, velmi odolných a cenově dostupných nafukovacích paddleboardů. Pamětníci mohou vzpomenout na sesterskou značku D7 Boards, které byly vyráběny špičkovou drop-stitch technologií zvanou HeyTex (ještě tužší než machine woven). Výrobci se sídlem v Litvě své know-how a marketing před pár lety už nasměřovali pouze na značku Gladiator. Paddleboardy Gladiator mají v nabídce tři řady, ze kterých si dokáže vybrat jak zákazník orientující se na cenu, tak zákazník vyhledávající kvalitu a špičkový sportovní materiál.

Řada nafukovacích paddleboardů na pláži od značky Gladiator. Origin, Pro, Elite

Technologie a modely

Tři řady základní Origin, odolnější Pro a top poježdění na Elite. Počet modelů pro sezónu 2023 dosahuje neuvěřitelných 38 modelů. Díky výrobním technologiím MSL Fusion (teplem slepená dvojvrstva) nebo Machine Weave (cik-cak tkaná vlákna pro nejvyšší tuhost) se paddleboardy můžou nafukovat na vyšší tlak až 26 PSI. Tyto paddleboardy tak unesou i vyšší zátěž v podobě rozložitých mužů a rodinného osazenstva.

Kvalitní pádlo nebo dvojčinná pumpa v ceně

Jako velmi podstatný bonus je i kvalitní pádlo, které v balení najdeme a které svou kvalitou předčí ostatní konkurující značky.  V závislosti na dané řadě zde nalezneme sklolaminátové nebo dokonce karbonové pádlo. Mezi další příslušenství patří kvalitní dvojčinná pumpa, precizně zpracovaný transportní vak, leash + flosna. Uvedené tři řady doplňují speciální paddleboardy na windsurfing nebo řada dětských paddleboardů 8′, 9′, 10’6“,11’6“ a 12’6“.

Mladý pár na vyjížďce v exotické destinaci na nafukovacích paddleboardech Gladiator Light.

Starší řada Light pro ultralehkých paddleboardů ideálních na cestování letadlem.

Řada Gladiator Origin

12 modelů allroundů a cenově velmi příjemně dostupných touringů. Řada Origin je velice lehká a tuhá zároveň. Tyto paddleboardy svou kvalitou výrazně převyšují běžnou nabídku ve své cenové kategorii. Na trhu budeme jen těžko hledat lépe postavený nafukovací paddleboard za podobné peníze.

Řada Gladiator Pro

Allroundy a touringy vyšší řady. Trojitě zesílené bočnice pro ještě vyšší tuhost a odolnost. Díky tomu se dá vyrobit velmi štíhlý bok a konstrukce tak napomáhá skvělému skluzu paddleboardu.

Řada Gladiator Elite

Nejvyšší řada Elite se svou nabídkou orientuje na pokročilé výletní a sportovní jezdce. V nabídce již chybí allroundy a naopak přibývá plováků z kategorie sport/race. To vyžaduje i kvalitnější celokarbonové pádlo, které je součástí balení. Jízda na paddleboardech této řady je opravdovým zážitkem pro všechny nadšené sportovní jezdce.

Gladiator dětské nafukovací paddleboardy

V roce 2020 vyrobila značka Gladiator i řadu dětských paddleboardů čtyř velikostí. Pro děti jsou skvělé svou obratností a pro rodiče tím, že se dají koupit za přijatelnou cenu. Dětské paddleboardy jsou dodávány v setu s dětským pádlem.

Dětské nafukovací paddleboardy. Řada od značky Gladiator.