Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Gladiator

Značka paddleboardů Gladiator
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Další

Další

O značce

GLADIATOR PADDLEBOARDS představují značku cenově dostupných, velmi odolných a kvalitních paddleboardů. Pamětníci mohou vzpomenout na sesterskou značku D7 Boards, které byly vyráběny špičkovou drop-stitch technologií zvanou HeyTex (ještě tužší než machine woven). Výrobci se sídlem v Litvě své know-how a marketing před pár lety už nasměřovali pouze na značku Gladiator, ve které vytvořili tři řady, ze kterých si dokáže vybrat jak zákazník orientující se na cenu, tak zákazník vyhledávající kvalitu a špičkový sportovní materiál.

Technologie a modely

Tři řady základní Origin, odolnější Pro a top poježdění na Elite. Počet modelů pro sezónu 2023 dosahuje neuvěřitelných 38 modelů. Díky výrobním technologiím MSL Fusion (teplem slepená dvojvrstva) nebo Machine Weave (cik-cak tkaná vlákna pro nejvyšší tuhost) se paddleboardy můžou nafukovat na vyšší tlak až 26 PSI. Tyto paddleboardy tak unesou i vyšší zátěž v podobě rozložitých mužů a rodinného osazenstva.

Jako velmi podstatný bonus je i kvalitní pádlo, které v balení najdeme a které svou kvalitou předčí ostatní konkurující značky.  V závislosti na dané řadě zde nalezneme sklolaminátové nebo dokonce karbonové pádlo. Mezi další příslušenství patří kvalitní dvojčinná pumpa, precizně zpracovaný transportní vak, leash + flosna. Uvedené tři řady doplňují speciální paddleboardy na windsurfing nebo řada dětských paddleboardů 8′, 9′, 10’6“,11’6“ a 12’6“.

Starší řada Light pro ultralehkých paddleboardů ideálních na cestování letadlem.

Řada Origin

12 modelů allroundů a cenově velmi příjemně dostupných touringů. Řada Origin je velice lehká a tuhá zároveň. Tyto paddleboardy svou kvalitou výrazně převyšují běžnou nabídku ve své cenové kategorii. Na trhu budeme jen těžko hledat lépe postavený nafukovací paddleboard za podobné peníze.

Řada Pro

Allroundy a touringy vyšší řady. Trojitě zesílené bočnice pro ještě vyšší tuhost a odolnost. Díky tomu se dá vyrobit velmi štíhlý bok a konstrukce tak napomáhá skvělému skluzu paddleboardu.

Řada Elite

Nejvyšší řada Elite se svou nabídkou orientuje na pokročilé výletní a sportovní jezdce. V nabídce již chybí allroundy a naopak přibývá plováků z kategorie sport/race. To vyžaduje i kvalitnější celokarbonové pádlo, které je součástí balení. Jízda na paddleboardech této řady je opravdovým zážitkem pro všechny nadšené sportovní jezdce.

Český web značky Gladiator

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události