Přeskočit na obsah

Kdo jsme a proč to děláme

Co máme za cíl

Zajímá vás paddleboarding? Jsme tu pro vás! Tomuto vodnímu sportu se na našem webu věnujeme již od roku 2017. Přinášíme vám novinky ze světa i z domova. Poradíme s vhodným výběrem paddleboardu nebo příslušenstvím. Prozkoumáváme nejrůznější místa na výlety, paddleboardové akce a závody nejen v Česku. Od nás se zkrátka dozvíte vše o paddleboardech.

Náš tým

Naše Paddleboardguru crew se skládá ze samých paddleboardistů. Každý z nás ale dělá na paddleboardu něco jiného. Od rekreačního paddleboardingu až po ten závodní. Cvičíme paddle jógu anebo vyrážíme s dětmi na řeku nebo průzkumnou pádlovačku podél pobřeží.

Baví nás také aktuální trendy v paddleboardingu a rádi vám pomůžeme s výběrem. Nechte se s námi strhnout tímhle skvělým fenoménem!

Lucie

Lucie

Šéfredaktorka

Závodím i trénuji, dělám reportáže. Potkáte mě na většině paddleboardových akcí s mobilem v ruce nebo jako vedoucí workshopu. Jsem akreditovaný ISA trenér s mezinárodní licencí pro Flat Water a Open Water.

Další mé paddleboardové působiště jsou v České Federaci Stand Up Paddle a v paddleboardovém oddílu TJ Kotvy Braník.

Zaměření: články, sociální sítě, marketing a média

Michal

Michal

Redaktor

Baví mě objevovat na paddleboardu nová místa a trávit volný čas v přírodě.

Potkat se můžeme na paddleboardových kurzech, výletech nebo testovacích akcích, kde vám rád pomohu s paddleboardovými začátky.

Zaměření: organizace kurzů, marketing

Zavolejte mi+420 724 361 217
David

David

Pomoc s výběrem paddleboardů

Pádlování na čemkoliv, kdekoliv a jakkoliv. Peřej nebo rybník? Paddleboard, kajak, kanoe? Závodit nebo se jen kochat? Moc na tom nezáleží. Hlavní je odsunout starosti všedních dnů stranou a užít si volný čas na vodě, ať už sám nebo s partou kamarádů. S výběrem vhodného paddleboardu vám rád poradím.

Zaměření: výběr paddleboardů, poradenství

Zavolejte mi+420 774 791 224
Michael

Michael

Ambasador značky GLADIATOR

Michael je povoláním lyžař
a lyžováním se živil na plný úvazek. Od roku 2020 Michael přestal cestovat za zimou na jižní polokouli a kromě bikování se paddleboarding nabízel jako jasná letní sportovní alternativa.

V současné době je českým ambasadorem paddleboardů značky Gladiator, na kterých jezdí na výlety a baví se!

Lucka

Lucka

Ambasadorka značky AQUA MARINA

Lucka paddleboardingu propadla před několika lety. Od té doby vystřídala spoustu modelů nafukovacích paddleboardů. V roce 2021 se dokonce stala vicemistryní ČR v paddleboardingu v nafukovacích paddleboardech.

A protože jí pádlování stále baví, vybrala si značku AQUA MARINA na testování, cestování a sportovní jízdu.

Monika

Monika

Ambasadorka značky STX

Monika je duší sportovec. Její zimní sport byly lyžováníe a letní windsurfing a kiting, které jí i jako instrunktorku živily.

Paddleboarding poznala v Řecku a ihned věděla, že jí bude dost bavit. V současné době má dvouletého syna a už ho seznamuje se světem z paluby paddleboardu značky STX, které se stala českou ambasadorkou.

Kontakty

Nenašli jste na webu potřebné informace? Kontaktujte nás!

Napište nám

info@paddleboardguru.cz

FacebookYoutubeInstagram