Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Aqua Marina

Značka paddleboardů Aqua Marina
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Další

Další

O značce a technologii

AQUA MARINA je jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu paddleboardů a v posledních letech se těší velké oblibě i mezi českými zákazníky. Značka byla založená roku 1991 a od té doby ušla dlouhou cestu. Ve své nabídce skrývá něco pro každého zákazníka.

Značka AQUA MARINA jde neustále vpřed co se týče inovací a designových trendů. Na trhu můžete zaznamenat už mnoho podob jednotlivých modelů paddleboardů. Aktuální redesign všech produktových řad pro rok 2023 ladí do příjemných pastelových barev. K většímu pohodlí pro chodidla paddleboardisty je na palubě boardu použitý příjemný neklouzavý pad „honey grip“.

Kromě designu se značka zaměřuje na kvalitu a čistotu zpracování. Také neustálé vylepšování technologií pro zvýšení tuhosti plováku přispívá k lepšímu skluzu po vodní hladině. Používané technologie minimalizují použití lepidel. Místo něj využívají vysokofrekvenční svařování a heat fusion svařování. Dosahují větší pevnosti spojů a ekologičtější výroby. Současně s touto technologií snižují váhu.

Značka AQUA MARINA klade také důraz na ekologii. Transportní vaky jsou 100% z recyklovaných plastů. Plastové obaly nahradili papírovými a technologicky náročnější sítotisk designů vyměnili za digitální tisk.
Kromě paddleboardů najdete v portfoliu značky také širokou nabídku nafukovacích kajaků a člunů, elektrické motory Bluedrive a také široký sortiment pádel, oblečení a dalších doplňků na vodu.

Paddleboardové řady

Základní série All‑Around a vyšší řada All‑Around Advanced cílí na začátečníky a mírně pokročilé, jednoduše všechny, kteří se na paddleboardu chtějí cítit dostatečně stabilně. Pro ty, kteří chtějí na paddleboardu objevovat krásy vodních ploch a zátok na delších výletech, je správnou volbou řada Touring. Nabídku doplňují závodní modely z řady Racing, také paddleboardy pro dětiwindsupy.
Najdou se i paddleboardy pro více osob, nafukovací plováky na surfing, divokou vodu, jógu či rybaření.

Nová řada paddleboardů Aqua Marina s designem pro rok 2022.

ALL‑AROUND

Kromě nově zvolených krásných barev má aktuální řada i vylepšení na patce plováku tzv. „Squash tail“, který pomáhá lepší stabilitě. Plováky jsou vyrobeny Drop Stitch Light technologií, která dodává prknu dostatečnou tuhost při zachování nízké hmotnosti. K plováku kromě veškerého běžného vybavení získáte velice kvalitní dvoucestnou ruční pumpu. Povrch plováku je potažen EVA pěnou s příjemným designem
vlnícího se písku.

ALL‑AROUND ADVANCED

Novinkou je patentovaný systém „rychlého připojení ploutvičky“ SAFTTM Swift Attach Fin System. Plováky
jsou opatřeny technologiíí Double Stringer, díky níž prkno získává vyšší tuhost oproti základní řadě. Zcela
přepracována byla pružná lanka pro připevnění zavazadla. Díky novému systému Red StrapTM s výrazným
designem lze náklad zajistit rychle a bezpečně. Navíc uvezete více zavazadel. Na ocasu pláváku je
vylepšený kick pad, který usnadní manévrování při otočkách.

TOURING

Nově rozšířený prostor pro zavazadla i na zádi plováku umožňuje převážet více bagáže na delší výlety. V této řadě může vybírat jak začátečník, tak pokročilejší jezdec, který má rád, když mu cesta ubíhá.
Model Coral pro ženy má menší hmotnost ale zachovává dostatečnou tuhost díky zesíleným bočnicím. Plováky Hyper jsou nově opatřeny technologií Fore Keel, pro lepší držení směru. Pro vyšší tuhost
a bezpečnost jsou navíc konstruovány technologií Double Chamber. Skluzu napomáhá odtrhová hrana připevněná na zádi paddleboardu.

Extra velký rodinný paddleboard Aqua Marina Monster

Komunita

Této značce záleží na spokojenosti svých zákazníků, se kterými udržuje aktivně komunikaci přes sociální sítě a vítá nové lifestyle instagramery, fitness blogery a influencery, kteří s ní budou společně rozvíjet paddleboardový životní styl pod novým heslem Wonder is All-Around, dříve Absolute Water Life, @aquamarinaglobal – stačí ve vaší fotce označit Aqua Marinu a s nejvyšší pravděpodobností vás nasdílí do celého světa!

Speciálky, příslušenství a kajaky

Dětské a allroundové komplety AQUA MARINA zahrnují plovák s přepravním vakem, pumpou a aluminiovým pádlem. U touringových a závodní řady je třeba pádlo dokoupit zvlášť. Značka AQUA MARINA vyrábí i svá karbonová nastavitelná pádla. Z dalších doplňků vyrábí AQUA MARINA i leash, finy, vodsěodolné vaky, sedátka na kayak a paddleboard nebo odnímatelný vodní motor Blue Fin Drive Motor s nastavitelnou rychlostí pro paddleboard nebo kayak.

Baterie elektro motoru se připevní na palubu a ovládání rychlostí máte pohodlně na ruce.

Elektro motor se nasune na místo ploutvičky.

Aqua Marina pro paddle yogu a fitness

Dragon SUP – Airship

Megaboard

Za pozornost také stojí výroba šesti modelů nafukovacích kayaků, které mohou zpestřit nejeden výlet k řece pro jednoho nebo ve dvou. Díky drop-stitchové technologii dosáhne kayak vysoké tuhosti a jeho posádka se v něm může i bezproblémově postavit. AQUA MARINA nafukovací kayaky se po vyfouknutí složí do kompaktního batohu o váze v rozmezí 9,5 kg – 23,5 kg v závislosti na modelu. Sedátka v kayaku jsou také nafukovací a zajišťují komfortní posezení, ke kayaku lze zakoupit i čtyřdílné kayakové pádlo.

Dropstitchový kajak Tomahawk třímístný

Designová řada roku 2019

Český web značky Aqua Marina

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události