Přeskočit na obsah
AQUADESIGN
AQUADESIGN

AQUADESIGN

Kvalitní nafukovací kajaky, kanoe a rafty a vodácké vybavení z Francie

Sjíždění řeky na francouzských lodích

Velmi kvalitní nafukovací lodě, které svou kvalitou dokáží konkurovat i klasickým vodáckým značkám. Nafukovací kajaky, kanoe, rafty, které zvládnou sjíždění řeky i na divočejší vodě. Široká nabídka vodáckého vybavení. Tato značka nabízí i nafukovací paddleboardy.

O značce AQUADESIGN

Značka AQUADESIGN je rodinná firma z jižní Francie, která se již řadu let zabývá výrobou vodního náčiní a doplňků. Vyrábí záchranné vesty a vybavení na divokou vodu (rafty i kajaky). Od těchto nafukovacích lodí i paddleboardů můžeme očekávat francouzskou kvalitu zpracování, odolné materiály a elegantní design, která se pohybuje ve střední cenové hladině. Z dalšího vodáckého vybavení si vyberete pádla, leash, batohy, vozíčky na přepravu paddleboardů i voděodolné vaky.

Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Nafukovací lodě

Nafukovací lodě

Nafukovací kanoe a kajaky

Paddleboardy AQUADESIGN

Z řady nafukovacích plováků pro sezónu 2019 firma AQUADESIGN inovovala model s názvem JAÏ, který je vylepšeným windSUPovým modelem a dostal název po francouzské pláži. Vylepšení se také dostalo teamovému (dračímu) paddleboardu SPEED CRAFT, na kterém stojí čtyři lidé za sebou. 

Vodácké vybavení a záchranné plovací vesty

AQUADESIGN nabízí kromě lodí i široký sortiment vodáckého vybavení.

Obchody, kde koupíte paddleboardy a lodě AQUADESIGN