Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Aquadesign

Značka paddleboardů Aquadesign
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Značka AQUADESIGN je rodinná firma z jižní Francie, která se již řadu let zabývá výrobou vodního náčinní a doplňků. Kromě nafukovacích a pevných paddleboardů a příslušenství – pádla, leash, batohy, vozíčky na přepravu paddleboardů a voděodolné vaky – se také zabývá výrobou záchranných vest a vybavení na divokou vodu (raftů a kajaků). Od těchto plováků můžeme očekávat francouzskou kvalitu zpracování, odolné materiály a elegantní design, která se pohybuje ve střední cenové hladině. K paddleboardům je třeba dokoupit pádlo.

Z řady nafukovacích plováků pro sezónu 2019 firma AQUADESIGN inovovala model s názvem JAÏ, který je vylepšeným windSUPovým modelem a dostal název po francouzské pláži. Vylepšení se také dostalo teamovému (dračímu) paddleboardu SPEED CRAFT, na kterém stojí čtyři lidé za sebou. 

Záchranné vodní vesty AQUADESIGN jsou nejlepší volbou po všech nárokovanných stránkách – funkčnost (dostatek úchytů, dobře manipulovatelné zipy a zapínání, další bezpečnostní prvky), široká škála modelů a barev pro záchranáře, raftaře (140N), kajakáře, jachtaře, rybáře či fotografy, dětské záchranné vesty a to vše za velmi příznivé ceny.

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události