Přeskočit na obsah

Najděte pro sebe ten pravý paddleboard nebo nafukovací loď

Chci koupit onlineMapa obchodů

Existuje hromada typů SUP boardů – nafukovací, pevné, sportovní nebo jen pro zábavu, pro rodinu, pro dva nebo pro jógové nadšence. Rádi vás se všemi seznámíme! A pokud už víte, jaký paddleboard chcete, poradíme vám prověřeného prodejce, u kterého se nespálíte.

Rozmanitý svět paddleboardů

Dá se říct, že v základu existují dva druhy SUP boardů: pevné a nafukovací. Když si prkno vybíráte, nejvíc záleží na tom, pro koho a proč ho vlastně kupujete. Pořídit si totiž můžete paddleboardy sportovní, pro zábavu, na výlety, speciální pro děti nebo takové, na kterých se dá cvičit jóga. Poznejte různé typy SUP boardů, ať se při výběru nespletete.

Top paddleboardové značky 

S paddleboardy a nafukovacím loděmi, jako jsou kajaky nebo kánoe, máme spoustu zkušeností. Na našem webu se dozvíte víc o značkách, které jsou v Česku dostupné a podle nás nejlepší. Paddleboardy Aqua Marina, STX, Spinera, AquaDesign a Gladiator dokážou uspokojit různé úrovně sportovců i rekreačních uživatelů. Všechny se ale zároveň něčím liší a stojí za to se o nich dozvědět víc.

SUP boardy a nafukovací lodě od spolehlivých prodejců

Máme pro vás skoro 30 online obchodů, ve kterých si můžete vybrat paddleboard nebo nafukovací loď podle svých potřeb a vkusu. V naší mapě si taky můžete zvolit některou z kamenných prodejen, kde vám se vším rádi poradí.

Online obchody

Jak vybrat paddleboard? Jak vybrat nafukovací loď? Zeptejte se zákaznické podpory, která vám poradí nejen s nafukovacími paddleboardy a čluny. Odjíždíte na dovolenou a sháníte paddleboard na poslední chvíli? Navštivte některý ze specializovaných online obchodů níže. Paddleboardy a nafukovací lodě od značek Aqua Marina, Spinera, Gladiator, STX nebo Aquadesign a další…

Kamenné obchody

Pro ovládání mapy nejprve klikněte

Stand Up Paddle (SUP) Board, neboli Paddleboard je dlouhý a stabilní surfboard, na kterém stojíte a pohybujete se pomocí pádla. Připomíná velkou ploutvi. Paddleboarding je skvělý způsob, jak se dostat na vodu, a jak prozkoumávat okolní krajinu nebo město jinak, než jste byli doteď zvyklí. Můžete ho používat na jezerech, na moři nebo na řece. Je to skvělá aktivita pro rekreační i sportovní použití. Paddleboarding je zábavný pohyb, který se snadno naučíte.

Paddleboard je skvělý hned ze dvou důvodů:

  • Umožní vám poznávat přírodu, ale i města, z úplně nové perspektivy – z vodní hladiny. Představte si, jak se na něm projíždíte po hladině jezera, moře nebo řeky a obdivujete všechnu tu krásu kolem sebe.
  • Pomůže vám dostat se do kondice a posílit svoje tělo. Paddleboarding je ale zároveň skvělý relax, který vám pomůže setřást ze sebe stresy všedního dne.

Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo cvičení, paddleboarding vám může poskytnout všechno toto a je to skvělá volba pro každého, kdo miluje vodu a přírodu!

Dali jsme pro vás dohromady 5 kroků k uváženému výběru SUP boardu.

  1. Vezměte v úvahu svoje zkušenosti – Pokud jste začátečník, doporučuje se vybrat stabilní a větší paddleboard, který vám poskytne lepší stabilitu a snadnější ovládání na vodě.
  2. Orientujte se podle toho, kde budete paddleboard používat – Je důležité, jestli budete pádlovat na jezerech, na moři nebo na řekách. Každý typ vody totiž může vyžadovat trochu jiný paddleboard.
  3. Zohledněte svou postavu a váhu – Mějte na paměti, že čím větší a těžší jste, tím větší a stabilnější paddleboard potřebujete, abyste se na vodě cítili pohodlně a bezpečně.
  4. Pokud to jde, vyzkoušejte si několik různých typů boardů – Než se rozhodnete, zkuste si různé typy paddleboardů, abyste zjistili, který vám nejvíce vyhovuje a s kterým se cítíte nejlépe.
  5. Nepodceňujte kvalitu – Investice do kvalitního paddleboardu se vám vyplatí, protože vám může poskytnout lepší výkon a bude odolnější proti opotřebení i poškození.

Nejbližší test days

Vyrazte si otestovat paddleboard na vlastní nohy a ruce