Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů STX

Značka paddleboardů STX
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Další

Další

O značce STX

Holandský výrobce windsurfingového (WS) vybavení je jedním z nejlepších výrobců dětských oplachtění a díky mnohaletým zkušenostem z windsurfingové branže také kvalitních nafukovacích plováků, které jsou vyráběny velmi odolnou dvojvrstvou DROP-STITCH technologií.

Když se řekne STX paddleboardy, můžeme si představit maximální orientaci na výkon a nové propracované technologie. Tato značka nabízí pouze produkty nejvyšší kvality. Je jedno, jestli hledáte prkno pro začátečníka, nebo sportovního jezdce. Můžete si být jistí, že i allroundu od STX byla věnována maximální péče. Kromě paddleboardů je značka lídrem inovací v oblasti paddleboardů na foiling a windsup paddleboardů, kde je prakticky jedinou značkou na trhu, která nabízí plováky, které se dají označit jako sportovní.

Řez nafukovacím paddleboardem STX

Základní sada STX paddleboardu samozřejmě obsahuje vše potřebné k vyplutí – plovák, pumpu, batoh i skládací třídílné pádlo a opravný kit.

Produkty STX jsou typické čistým a minimalistickým designem. Vývoj se maximálně soustředí na kvalitu zpracování a nové technologie. Plováky od STX si drží víceméně stále stejný nadčasový design.

Produktové řady plováků STX

STX iWindsurf RS

Specializovaná prkna na windsurfing, která snesou nejpřísnější nároky. V nabídce ale naleznete i prkna na windsup pro začátečníky, nebo foiling. Varianty objemů: 205L/ 250L/ 280L/ 330L

STX Race

Řady Tourer/Race jsou svým tvarem zaměřeny na maximální rychlost, a umožní vaše výlety protáhnout o značnou porci kilometrů.

STX Freeride

Plováky k použití za všech podmínek určené pro začátečníky a pro zábavu. Jejich tvar nabízí skvělou rovnováhu a manévrovatelnost.

STX Cruiser

Ideální řada pro ty, co hledají prkno do všech podmínek. Vlny, jezera a lehké projížďky po klidné hladině i tekoucí vodě. Tvar je rozumným kompromisem mezi stabilitou a rychlostí.

STX Pure Tourer

Speciálně navrženy pro vnitrozemskou vodu, která je klidnější a bez velkých vln. To umožnilo ušetřit na hmotnosti plováku.

Český web o značce STX

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události