Přeskočit na obsah
STX
STX

STX

Velmi odolné a kvalitní paddleboardy vhodné i pro windsurfing

Nejtužší paddleboard a windsup na trhu

Značka STX je známá pro svůj sortiment zaměřený na windsurfing. STX je jednička na trhu v rámci výroby nafukovacích windsupů a plachet na windsurfing včetně plachet pro děti. Na výběr má i kvalitní touringové paddleboardy. Nafukovací paddleboard STX se dá nafouknout na tlak 20 PSI, který zaručuje vysokou tuhost a stabilitu plováku i pro těžší jezdce.

O značce STX

Holandský výrobce windsurfingového (WS) vybavení je jedním z nejlepších výrobců plachet na windsurf i dětských oplachtění. Díky mnohaletým zkušenostem z windsurfingové branže také kvalitních nafukovacích plováků, které jsou vyráběny velmi odolnou dvojvrstvou drop-stitch technologií: Fusion Double Layer a X Light Construction.

Produkty STX jsou typické čistým a minimalistickým designem. Vývoj se maximálně soustředí na kvalitu zpracování a nové technologie. Plováky od STX si drží víceméně stále stejný nadčasový design.

Když se řekne STX paddleboardy, můžete si představit maximální orientaci na výkon a nové propracované technologie. Tato značka nabízí pouze produkty nejvyšší kvality. Je jedno, jestli hledáte prkno pro začátečníka, nebo sportovního jezdce. Můžete si být jistí, že i allroundu od STX byla věnována maximální péče. Kromě paddleboardů je značka lídrem inovací v oblasti paddleboardů na foiling a windsup paddleboardů, kde je prakticky jedinou značkou na trhu, která nabízí plováky, které se dají označit jako sportovní.

Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Windsurf plachta

Windsurf plachta

Paddleboardy STX

STX paddleboardy jsou značkou kvality a technologických inovací a detailů v top kvalitě, abyste se na své sportovní vybavení na vodu mohli spolehnout i v těžkých podmínkách. V nabídce STX naleznete i prkna na windsup pro začátečníky nebo foiling.

Nafukovací windsurfing – windSUP

Tyto nafukovací paddleboardy na windsurfing jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i na první kroky jak naučit dítě jezdit na windsurfu. Tyto paddleboardy se bez plachty dají použít i jako běžný paddleboard na jízdu s pádlem ve stoje.

Allround paddleboardy

PURE TOURER 11'6''
iWINDSURF RS 285
PERFORMANCE TOURER 12'6''
CRUISER 10'4''
CROSSOVER 11'
RACE 14'

Touringové paddleboardy

Plachty na windsurfing

Plachty na windsurfing jsou stejné, ať už na vodu a do větru vyrazíte na klasickém windsurfovém prkně nebo na nafukovacím windSUP paddleboardu. Značka STX má ve svém sortimentu několik velikostí plachet. Všechny plachty se dají dobře sbalit do transportního zavazadla.

MINIKID
POWERKID
POWER HD
HD 2.0
EVOLVE RIG

Foil plováky

Foiling je jízda na prkně, ke kterému se ze spodu připevní foil – foilovací noha. Jezdci na malých foilových boardech používají ke své jízdě ještě přídavné křídlo – wing, které drží v rukou. Případně se dá foilovat na moři i na paddleboardu s pádlem v ruce, kdy vás nad vodní hladinu vynese vztlak vln. STX má ve svém portfoliu nafukovací foilboardy.

Řez nafukovacím paddleboardem STX

Obchody, kde koupíte paddleboardy a windsupy STX