Přeskočit na obsah
AQUA MARINA
AQUA MARINA

AQUA MARINA

Nejoblíbenější značka paddleboardů a nafukovacích lodí.

Nafukovací paddleboardy a lodě pro každého

Pro ty, kteří s paddleboardingem začínají. Pro ty, kteří chtějí na paddleboardu objevovat krásy vodních ploch na delších výletech. I pro ty, kteří mají rádi pádlování v sedě na paddleboardu nebo v lodi. Pro ty, kteří si chtějí užít nejlepší momenty na vodě. AQUA MARINA – WONDER IS ALL AROUND.

Mladí lidé běžící z pláže do moře s paddleboardy v podpaží. Krásné nebe a tyrkysové moře

Nová designová a inovovaná řada paddleboardů Aqua Marina s designem pro rok 20223 a 2024

Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Lodě

Lodě

Nafukovací paddleboardy Aqua Marina

ALL‑AROUND

Paddleboard pro začátečníky. Jak vybrat první paddleboard za dobrou cenu? Vybírejte z modelů řady ALL-AROUND podle vaší váhy. Kromě nově zvolených krásných barev má aktuální řada i vylepšení

ALL‑AROUND ADVANCED

Vylepšená třída paddleboardů ALL-Around pro každého, kdo má rád kvalitní stabilní jízdu.

CORAL 10'2''
FUSION 10'10''
VIBRANT 8'0
MAGMA11'2''
HYPER 12'6''

TOURING

Touring paddleboardy jsou vhodné na delší výlety. Výletní paddleboardy jsou delší i užší než allroundy a proto jsou rychlejší. Na druhou stranu jsou touringy o trochu méně stabilní. V této řadě může vybírat jak začátečník, tak pokročilejší jezdec, který má rád, když mu cesta ubíhá.

Specializované typy paddleboardů

Paddleboard na jógu, na sjíždění řeky, rodinné paddleboardy nebo paddleboardy pro děti na windsurfing. Aneb jakým nejrůznějším způsobem vás značka AQUA MARINA nechá poznávat odstíny paddleboardingu.

Nafukovací kajaky a kanoe

Pro tradiční pádlování v lodi v sedě na turistické úrovni má Aqua Marina na výběr z šesti modelů nafukovacích kayaků, které mohou zpestřit nejeden výlet k řece pro jednoho nebo ve dvou. Díky drop-stitchové technologii dosáhne kayak vysoké tuhosti a jeho posádka se v něm může i bezproblémově postavit. AQUA MARINA nafukovací kajaky se po vyfouknutí složí stejně jako paddleboard do kompaktního batohu o váze v rozmezí 9,5 kg – 23,5 kg v závislosti na modelu. Sedátka v kajaku jsou také nafukovací a zajišťují komfortní posezení. V kanoích najdete i dřevěné sedátko. K lodím lze zakoupit i čtyřdílné kayakové pádlo nebo nastavitelné kanoe pádlo. Zajímají vás typy nafukovacích lodí?

  • SUPkajak Cascade – hybrid mezi paddleboardem a kajakem. Ideální na zábavný čas v sedě na vodě s dětmi.
  • Turistické nafukovací kajaky – Betta, Laxo, Memba, Steam
  • Halve – ultralehká průsvitná loď s váhou pouhých 7,4 kg ideální na cestování na lehko
  • Caliber – pořádný člun s pohodlnou židličkou, pevnou dropstitch podlážkou, uveze až 2 lidi
  • Turistická nafukovací kanoe Tomahawk v provedeních pro tři, pro dva i pro jednoho uspokojí i náročnější jezdce
TOMAHAWK AIR K375
TOMAHAWK AIR C
HALVE 13'1''
CASCADE 11'2''
CALIBER 13'1''

Nafukovací čluny

Nafukovací čluny lze použít jako doprovodná plavidla pro rychlý pohyb mezi břehem a jachtou nebo plachetnicí. Stačí dokoupit klasický spalovací motor anebo použít veslo.

AIRCAT 11'
DELUX A
DELUX U 11´6''
CLASSIC 9'10''

Elektro motory k paddleboardu i lodi

Pro rychlejší jízdu bez námahy je tu odnímatelný vodní motor Blue Fin Drive Motor. Vodní motor se nasazuje místo ploutvičky a baterie se upevní na zádi plavidla pomocí pružinek.

Příslušenství na vodu

Značka Aqua Marina nabízí celou řadu dalšího vybavení na vodu. Dětské a allroundové komplety AQUA MARINA zahrnují plovák s přepravním vakem, pumpou a aluminiovým pádlem. U touringové a závodní řady je třeba pádlo dokoupit zvlášť. AQUA MARINA vyrábí i svá karbonová nastavitelná pádla.

Komunita Wonder is All-Around

Této značce záleží na spokojenosti svých zákazníků, se kterými udržuje aktivně komunikaci přes sociální sítě a vítá nové lifestyle instagramery, fitness blogery a influencery, kteří s ní budou společně rozvíjet paddleboardový životní styl pod novým heslem Wonder is All-Around, dříve Absolute Water Life, @aquamarinaglobal – stačí ve vaší fotce označit Aqua Marinu a s nejvyšší pravděpodobností vás nasdílí do celého světa!

parta mladých lidí na paddleboardech Aqua Marina na vyjížďce na alpském jezeře

O značce a technologii

AQUA MARINA je jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu paddleboardů a v posledních letech se těší velké oblibě i mezi českými zákazníky. Značka byla založená roku 1991 a od té doby ušla dlouhou cestu. Ve své nabídce skrývá něco pro každého zákazníka.

Značka AQUA MARINA jde neustále vpřed v inovacích a designových trendech. Na trhu můžete zaznamenat už mnoho podob jednotlivých modelů paddleboardů. Aktuální redesign všech produktových řad pro rok 2023 ladí do příjemných pastelových barev. K většímu pohodlí pro chodidla paddleboardisty je na palubě boardu použitý příjemný neklouzavý pad „honey grip“.

Kromě designu se značka zaměřuje na kvalitu a čistotu zpracování. Také neustálé vylepšování technologií pro zvýšení tuhosti plováku přispívá k lepšímu skluzu po vodní hladině. Používané technologie minimalizují použití lepidel. Místo něj využívají vysokofrekvenční svařování a heat fusion svařování. Dosahují větší pevnosti spojů a ekologičtější výroby. Současně s touto technologií snižují váhu.

Značka AQUA MARINA klade také důraz na ekologii. Transportní vaky jsou 100% z recyklovaných plastů. Plastové obaly nahradili papírovými a technologicky náročnější sítotisk designů vyměnili za digitální tisk.
Kromě paddleboardů najdete v portfoliu značky také širokou nabídku nafukovacích kajaků a člunů, elektrické motory Bluedrive a také široký sortiment pádel, oblečení a dalších doplňků na vodu.

Obchody, kde koupíte paddleboardy a lodě AQUA MARINA

Hodnocení uživatelů

Markéta

Koupila jsem si jako svůj první paddleboard růžový Coral a jsem s ním spokojená!