Přeskočit na obsah

Značka paddleboardů Aqua Marina

Značka paddleboardů Aqua Marina
Paddleboardy

Paddleboardy

Pádla

Pádla

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Další

Další

Zavedený výrobce nafukovacích paddleboardů značky AQUA MARINA zastává strategii investic do vývoje a funkčního designu za dostupné ceny pro všechny. Každý rok tato značka redesignuje a vylepší část svých produktů. Modely roku 2022 kompletně mění svůj dosavadní design, který je nyní více sjednocený a zvolil pastelové barevné škály, které jsou v současnosti velmi populární. AQUA MARINA se kromě designu orientuje i na kvalitu a čistotu provedení při výrobě a zvýšení tuhosti boardu k dosažení lepšího klouzání po vodní hladině. K většímu pohodlí pro chodidla paddleboardisty je na palubě boardu použitý tzv. „honey grip“, který je příjemný a neklouže.

AQUA MARINA jsou prkna pro každého za velmi přátelskou cenu. Na výběr jsou jak boardy pro děti (Vibrant), tak allroundové boardy pro začátečníky a na zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), touringová prkna na výlety (Hyper), fitness a jóga boardy (Dhyana) nebo nafukovací prkna určená pro aktivní sportovce na trénink nebo závody (Race). 

 Značka AQUA MARINA zaujímá dominantní postavení na současném trhu s nafukovacími paddleboardy a záleží jí na spokojenosti svých zákazníků, se kterými udržuje aktivně komunikaci přes sociální sítě a vítá nové lifestyle instagramery, fitness blogery a influencery, kteří s ní budou společně rozvíjet SUP styl pod heslem Absolute Water Life, #ultimatesup.Dětské a allroundové komplety AQUA MARINA zahrnují plovák s přepravním vakem, pumpou a aluminiovým pádlem. U touringových a závodní řady je třeba pádlo dokoupit zvlášť. Značka AQUA MARINA vyrábí i svá karbonová nastavitelná pádla. Z dalších doplňků vyrábí AQUA MARINA i leash, finy, vodsěodolné vaky, sedátka na kayak a paddleboard nebo odnímatelný vodní motor Blue Fin Drive Motor s nastavitelnou rychlostí pro paddleboard nebo kayak.

Za pozornost také stojí výroba šesti modelů nafukovacích kayaků, které mohou zpestřit nejeden výlet k řece pro jednoho nebo ve dvou. Díky drop-stitchové technologii dosáhne kayak vysoké tuhosti a jeho posádka se v něm může i bezproblémově postavit. AQUA MARINA nafukovací kayaky se po vyfouknutí složí do kompaktního batohu o váze v rozmezí 9,5 kg – 23,5 kg v závislosti na modelu. Sedátka v kayaku jsou také nafukovací a zajišťují komfortní posezení, ke kayaku lze zakoupit i čtyřdílné kayakové pádlo.