Přeskočit na obsah
Bazén v Letňanech: 300 paddleboardistů a dětí v lodičkách
Paddleboard

Bazén v Letňanech: 300 paddleboardistů a dětí v lodičkách

  • Čas čtení 1 minuta čtení
  • 11. 3. 2019

Na tradiční předjarní výstavě FOR BOAT zaměřené na cestování na lodích a v karavenech si návštěvníci mohli od pátku do neděle vyzkoušet také jízdu na padleboardu nebo na dětské verzi plachetnice „Optimist“.

Testovací bazén pro odvážné

Hala číslo 6 s výstavou nových modelů nejrůznějších značek nafukovacích i pevných paddleboardů pro sezónu 2019 nabízela také malou pláž nebo zmrzlinový koutek. V testovacím bazéně se každý den vystřídalo na stovku návštěvníků.

V bazénu se nemusí bát žádný začátečník. Jsou zde instruktoři.

Na programu bylo testování paddleboardů a instruktáž techniky pádlování s Mistryní Ivou DundovouČeskou Federací Stand Up Paddle, lekce fitness cvičení na paddleboardech s Neležíme na gauči, SUP windsurfing, ukázka paddleboardingu pro lidi na vozíčku, dětské dovádění na megaboardu nebo jízda v lodičkách Optimist za větru vyráběného fukary rozmístěných na jedné straně bazénu.

Přijdete příští rok?

Co dodat, máme pocit, že si to všichni užili a že, kdo přišel vybavený náhradním tričkem a kraťasy, ten se tolik nebál případného vykoupání v osvěžující vodě letňanského bazénu.

Tým Paddleboardguru se na vás těší již příští týden na veletrhu BOAT SHOW v Bratislavě nebo příští rok opět v Praze na FOR BOAT.

Výběr z fotogalerie

Autor článku

Lucie