Přeskočit na obsah
Značka paddleboardů Coasto

Značka paddleboardů Coasto

Paddleboardy

Paddleboardy

COASTO je další značkou nafukovacích paddleboardů pocházející z Francie, která se zaměřuje na výrobu luxusně vypadajících produktů již od roku 2013. COASTO plováky jsou zkrátka šik. Znamená to kvalitní řemeslné provedení, líbivé designy, zaměření na detaily, které usnadňují a zpříjemňují použití plováků (např. Poutka, která neřežou do ruky při nošení, dostatek úchytů, možnost připevnění kajakového sedátka, opěrka na nohy) a každý paddleboard je dodán v kompletně vybaveném setu s cestovním batohem, pumpou, velmi elegantním barevným aluminiovým pádlem a záchranným řemenem (leashí) a samozřejmě sadou na opravu.

Značka COASTO také udržuje krok s moderními technologiemi. Pro sezónu 2019 COASTO přišlo na trh s ULTRA FOLD modelem plováku. Tedy ještě více skladné verze plováku, který se přeloží napůl i podélně a složí se do o 40% menšího batohu než je tomu běžné u jiných modelů. Pro nadšené cestovatele se SUPem na zádech a v letadlech to znamená skvělé vyhlídky.

Všechny plováky jsou vyráběné technologií TTS Twin Skin neboli FUSION znamená ekologičtější výrobu při výrobě dvouvrstvých plováků, kdy je namísto lepidla použité lisování za tepla.

Z doplňků od značky COASTO se můžete setkat např. s kajakovým sedátkem, které se dá k paddleboardu připevnit a při pořízení skládacího kajakového pádla se dá i místo pádlování vestoje slušně zapádlovat skoro jako na kajaku. Dalším šikovným pomocníkem jsou elektrické pumpy STAR PUMP, které ušetří síly nejednoho paddleboardisty. Velkým hitem jistě bude nová elektrická pumpa STAR CAR PUMP, kterou zapojíte do zapalovače ve vašem automobilu a nafouknete s ním jakýkoliv paddleboard. Tato pumpa zvládne nafouknout cokoliv do maximálního tlaku 16 PSI.