Přeskočit na obsah
Značka příslušenství Prolimit

Značka příslušenství Prolimit

O značce

Historie značky PROLIMIT je delší než 40 let na trhu. Firma vznikla v Holandsku s tím, že se snaží zaměřit na produkt a kvalitní zpracování ruku v ruce se spolehlivostí. PROLIMIT je celosvětová značka, která je vyvíjena a vyzkoušena přímo na vodě. PROLIMIT má také dceřinou společnost STX, která se zabývá výrobou kvalitních paddleboardů a stěžňů a plachet.

Příslušenství

Příslušenství

Oblečení

Oblečení

Další

Další

Jedna z nejvýraznějších kategorií od této značky jsou neopreny, které jsou velmi oblíbené jak u windsurfařů, tak u kiteboarderů. PROLIMIT se v tomto směru vyznačuje decentními designy a barvami odpovídajícími genderu, pro které je daný produkt orientován. PROLIMIT používá při výrobě vodních oblečků technologii THERMAL REBOUND, která používá stejný materiál jako tepelné fólie pro přežití na zvýšení odolnosti proti zimě. Technologii PIN RELEASE pro jednoduché odepínání z postroje na kite, dále originální technologii FREEZIP, zapínací systém, který usnadňuje zapínání a rozepínání neoprénu pro každého – zapnete si ho totiž na hrudi. Od značky PROLIMIT si lze pořídit i ergonomické neoprénové boty, oblečení z ekologického neoprénu “NATURE PRENE”, nebo vyztužený windsurf/ kite trapéz, který vás ochrání před možnými úrazy při sportu.

V oblasti paddleboardingu značka PROLIMIT nabízí nejen rychleschnoucí oblečení, ale pro chladnější podmínky také neoprenová trika a kraťasy pro pohodlné pádlování a zaručení tepelného komfortu dle počasí.

Z hlediska bezpečnosti se PROLIMIT zaměřuje zejména na vodní vesty, u kterých je škála použití opravdu široká – od vodní turistiky na řekách v České republice přes windsurfing a kiteboarding kdekoliv po světě až po pádlování na paddleboardech ať už na klidné vodní hladině nebo na tekoucích řekách.

Samozřejmě v nabídce této firmy nalezneme také široký výběr dámských i pánských trapézů jak na windsurfing, tak na kiteboarding. PROLIMIT již delší dobu používá a háků technologii PIN RELEASE, která umožňuje trapéz jednoduše otevřít jednou rukou bez jakýchkoliv obtížných manipulací. Trapézy jsou velmi příjemné a dobře sedí na těle.

Důležitou součástí nabídky jsou i různé obaly na klasické surfboardy, kiteboardy, windsurfy i paddleboardy. V nabídce najdete i kombibagy umožňující zabalení kompletního vybavení na WS nebo KITE.

V neposlední řadě je nabídka doplňků pro veškeré vodní sporty – neoprenové či lycrové rukavice, neoprenové boty pro jakékoliv teplotní podmínky, neoprenové čapky a kulichy či například neoprenové kabáty pro dlouhé chladné dny na severu.

PROLIMIT je také výrobcem stěžňů, ráhen a trapézových úvazků. U ráhen je velkým oblíbencem ráhno ASSAULT, které má tzv. V- grip, který jistě ocení vyznavači agresivní jízdy. V této sekci se dají nalézt také jezdce spojující WS plovák a oplachtění.

Za svou dobu na trhu si tato značka našla mnoho svých příznivců díky kvalitě zpracování a použitím kvalitních materiálů a použití poznatků přímo pro daný sport.

Nejbližší test days

Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní nohy a ruce.

Všechny události