Přeskočit na obsah
Michael ambasador značky Gladiator
Novinky Paddleboard

Michael ambasador značky Gladiator

  • Čas čtení 2 minuty čtení
  • 5. 7. 2023

Představujeme vám nového českého ambasadora značky GLADIATOR. Tato značka nabízí velice kvalitní prkna na sportovně-rekreační využití. Menší i dlouhé projížďky přírodou a výlety na krásná místa u nás i v zahraničí se stanou na paddleboardech Gladiator nezapomenutelnými zážitky. Věříme že bude Michael spokojený a těšíme se na fotky a tipy na výlety!

Michael na paddleboardu GLADIATOR Elite Touring 14’x30“, celokarbonové trojdílné pádlo Gladiator Elite

Medailonek: Z lyžaře paddleboardistou

Michael je povoláním lyžař. Od roku 2012 se lyžováním živí na plný úvazek. A to jak v Evropě, tak ve světě. Začalo to u něj prý když mu ještě nebyly tři. Vůbec to nechtěl zkoušet. zahazoval lyže, brečel, vztekal se. Chtěl prý jen bobovat a stavět sněhuláka. Uplynulo více než třicet let a Michael za tu dobu zvládl na lyžích závodit, testovat je, učit na nich, prodávat je, servisovat je, lyžoval skoro na všech kontinentech a posledních deset let se lyžováním živí naplno.

Od roku 2020 Michael přestal cestovat za zimou na jižní polokouli. A kromě bikování se paddleboarding nabízel jako jasná letní sportovní alternativa. 

Velká část svalových skupin, kterou používám při lyžování se nádherně aktivuje při paddleboardingu. Hluboké posturální svalstvo, svaly dolních končetin, svaly chodidla při každé jízdě na paddlu cítím a trénuji.

Michael, ambasador značky Gladiator

Michael vystudoval FTVS a proto jsou pro něj kondiční benefity paddleboardingu založené na respektování anatomie a fyziologie lidského těla velmi lehce pochopitelné. Kondiční vyjížďky a mnohakilometrové výlety na paddlu skvěle stimulují dynamickou rovnováhu. Zároveň při poctivé jízdě na paddlu posilujeme core, svaly dolních končetin a stimulujeme aerobní zdatnost. 

Sledovat ho můžete na profilu @michael.turek86


Zajímá vás značka Gladiator podrobněji?

Navštivte oficiální český web o značce Gladiator. Najdete tam základní info a také katalogy všech modelů, které jsou dostupné na českém trhu.

Domů
Autor článku

Lucie